Ігри для одного гравця

Ігри для одного гравця

Ігри для одного гравця

Ігри для одного гравця належать до категорії, що включає різноманітні набори з невеликим числом предметів. Їх можна розмістити в будь-якому зручному місці - на столі, ліжка, підлозі і навіть в руках. Вони допомагають розвивати в дитині здібності до творчості, логічне і абстрактне мислення, а також з їх допомогою маленький...

Ігри для одного гравця

Ігри для одного гравця належать до категорії, що включає різноманітні набори з невеликим числом предметів. Їх можна розмістити в будь-якому зручному місці - на столі, ліжка, підлозі і навіть в руках. Вони допомагають розвивати в дитині здібності до творчості, логічне і абстрактне мислення, а також з їх допомогою маленький чоловічок вивчає навколишній світ.

Чому варто купувати дитині гри на одного гравця?

Багато батьків бажають знайти іграшку, призначену для самостійного вивчення дитиною і відповідну її віку. І правильно, адже ігри на одного гравця спрямовані на вирішення тих труднощів, які перед ним виникають, граючи він вчитися досягати мети. Оскільки стоїть завдання зацікавити дитину, важливо, щоб ці ігри були легкими, невимушеними, і звичайно ж, з яскравим дизайном. Чому? Доведено, що вони обов'язково будуть сприяти поліпшенню пам'яті, швидкості мислення, навчать концентруватися. Також важливо і те, що вони займають дитини на деякий час, і у батьків з'являється час на себе або домашні справи.
Для правильного формування особистості, педагоги і психологи настійно радять купувати дитячі ігри. Причому, робити це відповідно до віку. Наприклад, дітям до 3-х років необхідно приділити увагу розвитку слуху, очей, моторики, а вже увагу старших слід акцентувати на стимулюванні мозкової діяльності (пам'яті, мислення).

Дитячі ігри на одного: різновиди

Перевага сучасних дитячих ігор на одного - всебічний розвиток. За допомогою одних дитині прищеплюють уважність, посидючість, інші відкривають в ньому акторський талант, тренують пам'ять і допомагають вивчити мову. Наприклад, у нас ви зможете купити магнітний лабіринт «Черепаха», в якому по доріжках перекочуються різнокольорові кульки. Ця гра захопить дитину, подарує йому масу позитивних вражень. Включена до складу ручка-магніт допоможе перемістити кульки в порожні будиночки.
А такі ігри на одного для хлопчика, як «Цеглинки», «Вантажівки» або «Аеропорт» розвивають уяву, генерують в голові творчі ідеї. За допомогою неймовірно цікавих ігор-головоломок мозок тренується, вчиться вирішувати нестандартні завдання, шукати кілька варіантів виходу. У нашому інтернет-магазині батьки можуть купити гри для одного гравця і дівчаткам. З новинок пропонуємо звернути увагу на «Знайди схожість Аліси» французького виробника Djeco. Дана гра входить в логічну серію і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей. Асортимент у нас різний, тому вибирайте і купуйте.

Як вибирати гри на 1?

До вибору гри на 1 варто підходити серйозно, оскільки кожна дитина унікальний. Якщо мама або тато сумніваються і не знають, яку гру віддати перевагу, консультанти магазину спеціально виділили їх в окремий розділ. А прикладена короткий опис допоможе визначити корисність тієї чи іншої покупки за віком. Перед тим як купити гри на одного гравця, вивчіть інтереси і потреби свого малюка, залучіть його до вибору.

Докладніше→