Ігри стратегії

Ігри стратегії

Ігри стратегії для дітей

Неуважність сучасних дітей вражає. Вони миттєво перемикаються між активностями, відразу забуваючи про те, чим займалися хвилину назад. Як натренувати дитини фокусуватися на одному завданню? Як навчити його доводити розпочату справу до кінця, перш ніж переходити до іншого заняття? На думку психологів, найкращим тренажеро...

Ігри стратегії для дітей

Неуважність сучасних дітей вражає. Вони миттєво перемикаються між активностями, відразу забуваючи про те, чим займалися хвилину назад. Як натренувати дитини фокусуватися на одному завданню? Як навчити його доводити розпочату справу до кінця, перш ніж переходити до іншого заняття? На думку психологів, найкращим тренажером послужать гри на концентрацію уваги. діти відкривають коробочку, вивчають правила, розкладають на полі картки, фішки, фігурки і занурюються в незвіданий світ логічних ігор для дітей. Граючи, діти вчаться рахувати, планувати, передбачати ходи суперника. Розвивається логіка, пам'ять, просторове мислення, дрібна й велика моторика, комунікативні навички, ази фінансової грамотності. Але головне - гри стратегії для дітей підкажуть маленькій людині, що для досягнення мети варто на ній зосередитися. Хапаючись за десять справ відразу, людина толком нічого не зробить - ось головний урок, який підносять гри на концентрацію уваги. Економічні настільні стратегії Торгуйте нерухомістю, здавайте в оренду, будуйте нові об'єкти і отримуйте з них прибуток. Гра стратегія для дітей Капіталіст вчить підприємництва з молодих років. проявляйте гнучкість на ринку зараз, щоб років через 10-20 сколотити реальний капітал.

А може серце Вашої дитини більше лежить до футболу?

Тоді купите йому Футбольний магнат. Щоб перемогти, потрібно стати власником найбільшої кількості топових футбольних клубів, укласти контракти з зірками світового футболу і створити сильну команду. Для посидючих рекомендуємо гру на концентрацію уваги Каркассон. будуйте історичні міста і передмістя. Ставте на полях селян, в містах лицарів, в монастирях монахів, на дорогу розбійників.

Ігри стратегії для дітей в форматі ферми

Вивчити домашніх тварин допоможе жабеня Фроггі - герой однойменної гри на концентрацію уваги. Він містить ферму і любить кожного її мешканця. Однак жаби - кращі друзі фрог, тому він стрибне до гравця, який першим витягне зображення жаби. Настільна стратегія Суперфермер присвятить у всі нюанси фермерського бізнесу. розводь кроликів, годуй свиней, паси рогата худоба і коней, торгуй продуктами тваринництва і самими тваринами на ринку. Але будь насторожі. Хитрі лисиці і злі вовки так і норовлять поцупити і зжерти беззахисне тварина з твоєї ферми. Тому придбай вірними собаками. Ігри логічні для дітей з використанням кульок і кубиків Набридли хрестики-нулики? Спробуйте Пентаго. Принцип схожий, тільки чверть ігрового поля можна повертати, що перевертає гру з ніг на голову. непередбачуваність поворотів виключає можливість виробити універсальну переможну стратегію. Напружуйте логіку і увагу з інтелектуальною грою стратегією для дітей Ріоміно. Освоюйте різні ігрові поля та поступово підвищуйте рівень складності. Купуйте розвиваючі настільні ігри стратегії для дітей у нас, щоб заздалегідь підготувати їх до викликів дорослому житті.

Докладніше→