Ігри для малюків

Ігри для малюків

Перші усвідомлені гри для малюків

Ось і пройшов той період, коли малюкові для щастя вистачало крутиться каруселі або брязкальця. Тепер він став глибше пізнавати світ, і йому пора розвивати не тільки рефлекси, але і інтелект. Ні-ні, не поспішайте діставати абетку і відкладіть рахунки, в 2-4 роки гри для малюків повинні бути цікавими, пізнавальни...

Перші усвідомлені гри для малюків

Ось і пройшов той період, коли малюкові для щастя вистачало крутиться каруселі або брязкальця. Тепер він став глибше пізнавати світ, і йому пора розвивати не тільки рефлекси, але і інтелект. Ні-ні, не поспішайте діставати абетку і відкладіть рахунки, в 2-4 роки гри для малюків повинні бути цікавими, пізнавальними, і все ще привертають увагу.

Ігри для самих маленьких: правила для батьків

Деякі мами і тата так прагнуть зробити свою дитину особливим, що зовсім забувають, що навіть розвиваючі ігри для малюків повинні залишатися іграшками. Не варто перестаратися і намагатися виховати Ейнштейна, допоможіть здібностям чада проявитися, і він сам зможе вас здивувати.
Коли у дитини щось не виходить з першого, другого, десятого разу, не панікуйте, не вішайте на нього ярлики «тупий», «відстає в розвитку». У кожного малюка свій темп, ігри для найменших якраз допомагають його прискорити. Поговоріть зі своїми батьками, нехай вони розкажуть, як мучилися, намагаючись вас навчити робити те ж саме.
Іграшка, яка вам здається корисною і «правильної» для розвитку, не обов'язково сподобається вашому чаду. У нього можуть бути інші інтереси, сама річ може бути нудною і тьмяною. Вибирайте яскраві гри, орієнтуйтеся на те, що любить ваш малюк. Можливо у нього є кохана мультяшний персонаж, тоді доміно, кубики, пазли з його зображенням відразу привернуть увагу дитини.

Які купити ігри для малюків?

Згадайте своє дитинство. Які ігри були у вас? Незважаючи на те, що сьогоднішні дитячі ігри для малюків набагато різноманітніше, дещо виробники все ж запозичили з минулого, наприклад, доміно. Це проста, зрозуміла, весела і повчальна гра.
Кожному учаснику дістається по 6-7 фішок. Перший хід за тим, у кого виявилася фішка з парними картинками. Далі в порядку черговості гравці викладають свої фішки так, щоб одне із зображень на картці збігалося з тим, що лежить на ігровому полі останнім. Якщо фішки з потрібною картинкою в учасника немає, він бере її в банку, а коли в банку картки закінчаться, пропускає хід.
На дитячих фішках зазвичай зображуються фрукти, тварини, рослини, мультяшні герої. У нас в інтернет-магазині ви зможете знайти доміно «Сонечко», де фішки відрізняються за кольором. В доміно «Природа» на картинках виявилися різні представники фауни. Всі фішки упаковані в дерев'яну коробочку, яку зручно переносити з собою.
Якщо ви хочете купити ігри для малюків, не менш цікавими для них стануть пазли. Одні грунтуються на тому, щоб зібрати воєдино картинку. До таких відноситься пазл «Тварини», де потрібно з окремих шматочків змайструвати зебру, слоника, орангутанга. В процесі гри розповідайте малюкові про тварин, зображених на пазлах.
Інші потрібно зібрати тільки попарно. Так, в настільній грі «Протилежності», ви повинні навчити малюка розрізняти такі поняття, як товстий і тонкий, високо і низько, чистий і брудний. А потім з'єднати їх. Такий же принцип і у гри «Хто, де живе», тільки в ній потрібно правильно скласти тварина і місце його проживання.
Пропонуємо купити розвиваючі ігри для малюків на нашому сайті. Настільні ігри на тренування пам'яті, розвиток кмітливості, вивчення форм, фігур, кольорів допоможуть дитині пізнавати цей світ весело.

Докладніше→