Ігри в слова

Ігри в слова

Ігри в слова

Хочете, щоб веселощі дитячої та підліткової компанії приносило максимум користі? Купіть настільну гру в слова, бажано з картинками і можливістю придумувати додаткові розваги. Ваші діти навчаться висловлювати думки, вступати неординарно, мислити багатогранно, а їхні друзі будуть розходитися тільки після дзвінка батьків. Ви ж зможете...

Ігри в слова

Хочете, щоб веселощі дитячої та підліткової компанії приносило максимум користі? Купіть настільну гру в слова, бажано з картинками і можливістю придумувати додаткові розваги. Ваші діти навчаться висловлювати думки, вступати неординарно, мислити багатогранно, а їхні друзі будуть розходитися тільки після дзвінка батьків. Ви ж зможете продовжувати грати всією сім'єю.

Принцип гри в слова

Ключове правило всіх ігор в слова для дітей - пояснити слово, не називаючи його. Чим зрозуміліше підказки, тим швидше партнери слово отгадают і наблизять команду до перемоги. В описі згадуйте синоніми, антоніми, тільки не однокореневі слова. Пишіть пальцем в повітрі, підключайте міміку, жести, копіюйте руху. У грі Алиас Паті, наприклад, доведеться складати цікаві та кумедні історії. Як правило, настільна гра в слова комплектується картками, які учасники гри по черзі (або за іншим принципом) витягають. У традиційних версіях на картки нанесені слова, які потрібно вгадувати. У більш просунутих різновидах зустрічаються зображення предметів, емоцій, знаменитостей. Перемагає команда, відгадати більшу кількість слів.

Чим корисні ігри в слова

Користь колосальна! Виділяємо головні плюси:

• Збільшуємо словниковий запас. Пригадуються все слова, які хоч чимось пов'язані з тим, що ховається під карткою. Мова про синоніми, антоніми, лексичних одиницях, часто використовуваних в описі загаданого слова.

• Розвиваємо навик комунікації Все словеса, що прийшли в голову, зв'язуються в послідовні і логічні висловлювання. Так що ігри в слова для дітей виховують майбутніх ораторів і майстрів риторичного мистецтва.

• Включаємо уяву, фантазію, імпровізацію. Успіх залежить від швидкості роботи соображалкі, тому гравці похапцем шукають в голові асоціації, імпровізують, грають словами. Регулярна практика розвиває уяву, фантазію, здатність викручуватися з будь-яких ситуацій.

• Вивчаємо три мови

Якщо говорити про гру «Що до чого?», То тут кожне слово написано українською, російською та англійською і супроводжується наочною ілюстрацією. Дитина не тільки грає в слова, але ще запам'ятовує його переклад на два інші мови. Плюс, кожне слово прив'язане до образу, що полегшує запам'ятовування і дозволяє гратися навіть малюкам, які не вміють читати.

Гра в слова - весела розвага

Настільна гра в слова зрадить гучній вечірці сенсу і примножить веселощі в рази. Уявіть, що слова доведеться пояснювати, граючи на уявному барабані під шалені оплески партнерів, або зображуючи перелякану мавпу, або пародіюючи відому особистість. Слідкуйте за животом, щоб не порвався від сміху! Думаєте, ігри в слова для дітей дорослим нецікаві? Спробуйте битися з молодшими опонентами. Перемога буде нелегкою, якщо взагалі вона буде. Проживіть дитинство разом зі своїми дітьми! Сидіть для них найбільш близькі людьми назавжди.

Докладніше→