хлопчику на 2 роки

хлопчику на 2 роки

Правильне виховання або що подарувати хлопчикові на 2 роки?

Щоб вибрати подарунок хлопчикові на 2 роки, слід трохи задуматися про особливості цього прекрасного віку. Сучасні дітки розвиваються дуже швидко і люблять використовувати в якості іграшок різні підручні засоби. Дорослі часто заохочують бажання дитини грати з дорогими смартфонами або план...

Правильне виховання або що подарувати хлопчикові на 2 роки?

Щоб вибрати подарунок хлопчикові на 2 роки, слід трохи задуматися про особливості цього прекрасного віку. Сучасні дітки розвиваються дуже швидко і люблять використовувати в якості іграшок різні підручні засоби. Дорослі часто заохочують бажання дитини грати з дорогими смартфонами або планшетами, а потім самі ж караю дитину, який вирішив викуповувати нещодавно придбаний гаджет. Щоб уникнути такі інциденти, слід купувати малюкові корисні, розраховані на його вік іграшки.

Іграшка в подарунок хлопчикові на 2 роки

Найважливішим фактором, що сприяє повноцінному розвитку дитини, лікарі і психологи вважають наявність іграшок, що сприяють активній ігровій діяльності. Розвиваючий подарунок хлопчикові на 2 роки не повинен бути занадто складним або громіздким, розбиратися на дрібні складові частини або включати гострі деталі. Вибираючи сувенір, зверніть увагу на те, щоб він:
Спочатку привертав увагу дитини за рахунок фарб і звукових ефектів;
Був повністю безпечний;
Сприяв розвитку дитини, його сприйняття навколишнього світу.

У цьому віці малюк з величезним інтересом бере участь в сюжетних іграх, які ініціюють дорослі. По суті це найвідповідальніший період в процесі соціалізації дитини. Хотілося б звернути вашу увагу на іграшку «Готуємо сніданок - Великий», яка є в інтернет-магазині BeSmart. Цей прекрасний подарунок хлопчикові на 2 роки є значний комплект різних продуктів, з яких ви разом з малюком, приготуєте сніданок або обід. Дуже важливо, що дитина самостійно нарізає продукти і розкладає їх на тарілки. Іграшка прослужить дуже довго, оскільки ви зможете поступово збільшувати її смислове навантаження - сервірувати стіл, запрошувати гостей, готувати найпростіші страви.

Розвиваючий подарунок хлопчикові

Батькам малюка, якому вже виповнилося 2 роки, здається, що дитина вже освоїв всі кольори і відмінно розрізняє звуки. Більшість авторів розвиваючих програм, радять дорослим не зупинятися на досягнутому результаті, і продовжувати розвиваючі ігри, постійно додаючи нові елементи. Іграшка «Дроби Великі» - корисний подарунок хлопчикові на 2 роки. Малюки із задоволенням розкладають на дерев'яній дошці різнокольорові пазли, промовляючи їх назви. Освоївши цю нехитру науку, переходять до наступного етапу - складання геометричних фігур. Таким чином, дитина не тільки працює з кольором і вчиться мислити логічно, але і запам'ятовує назви форм оточуючих його предметів.

Якщо ви вибираєте подарунок хлопчикові, в поведінці якого проглядається гіперактивність і підвищений інтерес до світу - зверніть увагу на Кінетичний пісок - Кінетична пісок. За допомогою цієї новинки ви зможете формувати естетичне сприйняття світу і творчі нахили. Крім того, пісок ніколи не набридає, заспокоює, сприятливо впливає на психіку.

Інтернет-магазин BeSmart щиро бажає щастя своїй дитині і зробить все можливе для того, щоб він якомога швидше отримав свій подарунок.

Докладніше→