Новонародженому хлопчику

Новонародженому хлопчику

Які іграшки потрібні новонародженому хлопчику?

Ось і додому ми тебе принесли, маленький житель величезний країни! Тепер, саме час відправлятися за подарунками. Поки новонароджений малюк не визначився зі своїми вподобаннями, за нього вирішують дорослі. Керований по радіо вертоліт, куплений татом, і займає півкімнати залізниця, принесена майбутні...

Які іграшки потрібні новонародженому хлопчику?

Ось і додому ми тебе принесли, маленький житель величезний країни! Тепер, саме час відправлятися за подарунками. Поки новонароджений малюк не визначився зі своїми вподобаннями, за нього вирішують дорослі. Керований по радіо вертоліт, куплений татом, і займає півкімнати залізниця, принесена майбутнім хрещеним - звичайно, хороші іграшки, покупка яких доставляє масу чудових емоцій. Але подарунок хлопчикові, тільки що з'явився на світло, повинен відповідати його потребам сьогодення.

Перші іграшки новонародженому хлопчику

Практично завжди перші іграшки малюка дарують не мама з татом, а численні родичі і друзі. Найчастіше практичні дорослі купують іграшки на виріст - машинки, літачки, пазли і навіть велосипеди. А малюк хоче гратися вже зараз! Поставтеся з повагою до його прагненню розвиватися і піднесіть відповідає віку подарунок. Інтернет-магазин BeSmart допоможе вам прискорити процес вибору і швидко доставить вибрану іграшку за призначенням. Створюючи товари для дітей, сучасні виробники залучають до співпраці провідних фахівців у сфері медицини. Результати спільної роботи дозволили вивести на ринок іграшки, які можна і потрібно використовувати з перших днів життя дитини.

Подарунок хлопцеві першого року життя

Вибираючи подарунок новонародженому хлопчику, якого тільки що принесли з пологового будинку, варто враховувати наступні моменти:

він повинен бути якісним;

не містити гострих предметів;

відрізнятися яскравим кольором;

видавати приємні звуки.

Крім того, подарунок не повинен бути великих розмірів, інакше малюк просто не зможе їм грати! Якщо ви все ж намірилися купити щось м'яке, тепле і радісне, зверніть увагу на іграшку «Музичне сонечко». Ця маленька принадність обов'язково допоможе малюкові навчитися реагувати на різні звуки, посприяє комплексному розвитку і відмінно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.

Якщо ви прихильник функціональних речей, зверніть увагу на чудесного синього бегемотика. Він мирно оселиться на візку дитину, і буде охороняти його сон будинку і під час прогулянки. До речі, іграшок для коляски багато не буває.

Якщо ви вже вибрали подарунок хлопчикові і вирішили зробити приємне його мамі - замовте електронну няню з нічним світильником і музикою. Цей порівняно недорогий, але дуже корисний помічник має регульовану гучність приймача і «знає» колискові пісеньки.

Незамінний подарунок хлопчикові і його батькам - прорізувач для зубів. Яскравий, і екологічно безпечний, він буде служити і помічником малюкові і розвиваючою іграшкою. Якщо у дитини вже є прорізувач, а вам сподобався той, що знаходиться на нашому сайті - не переживайте і сміливо замовляйте. У період, поки у малюка не прорізуються зубки, йому необхідно два, а то і три екземпляри.

Замовити подарунок хлопчикові в нашому інтернет-магазині дуже просто, оскільки ми старанно сортуємо товар за віком, типом, підлозі. Ми із задоволенням доставимо вам і брязкальце, і робота і відмінний настрій в подарунок.

Докладніше→