хлопчику на 3 роки

хлопчику на 3 роки

Подарунок з характером хлопчикові на 3 роки

Як відомо, характер дитини формується до 5 років. Вибираючи подарунок хлопчикові на 3 роки, слід в першу чергу подбати про те, щоб іграшка не тільки займала малюка, але і сприяла його загальному розвитку. Як правило, вирушаючи в гості, дорослі забігають в магазин і купують перше, що впадає в вічі, а п...

Подарунок з характером хлопчикові на 3 роки

Як відомо, характер дитини формується до 5 років. Вибираючи подарунок хлопчикові на 3 роки, слід в першу чергу подбати про те, щоб іграшка не тільки займала малюка, але і сприяла його загальному розвитку. Як правило, вирушаючи в гості, дорослі забігають в магазин і купують перше, що впадає в вічі, а потім щиро дивуються з того, що подарунок не сподобався дитині, яка не викликав очікуваних емоцій. Ймовірно, це сталося тому, що при виборі іграшки, не враховувався вік і потреби хлопчика. В інтернет-магазині BeSmart вам буде легко зорієнтуватися в світі дитинства.

Що повинен «уміти» подарунок хлопчикові на 3 роки?

Вибираючи подарунок хлопчикові на 3 роки, ви піклуєтеся про помічників малюка, з якими він буде грати і вчитися одночасно. Важливо враховувати деякі характеристики, які обов'язково повинні бути присутніми в іграшці:

  • Привабливість. Іграшка повинна зацікавити дитину, викликати позитивні емоції. Такий ефект виробники досягають за допомогою яскравих забарвлень і звукових ефектів.
  • Фізичні характеристики. Подарунок хлопцеві на 3 роки може бути розбірним, але не повинен містити дрібних або гострих деталей. Вибираючи великі конструкції, переконайтеся в їх стійкості і міцності.
  • Простота. Дитина повинна інтуїтивно зрозуміти призначення іграшки або швидко розібратися з її призначенням за допомогою дорослих. Іграшки «на виріст» часто гальмують динамічний розвиток малюка.
  • Познавательность. В ідеалі подарунок хлопчикові повинен бути розумним, тобто давати нові знання.
  • Не варто купувати подарунки, занадто перевантажені деталями або технічними функціями і спецефектами. Такі непродумані речі негативно відбиваються на психічному розвитку дитини.

Іграшки в подарунок хлопчикові трьохлітки

Вихователі і психологи акцентують увагу батьків на іграшках, що дозволяють малюкові займатися творчою діяльністю. Зрозуміло, в такому віці потрібно багато і активно гуляти, але деякий час слід приділяти і формуванню посидючості. Міні-набір для ліплення «Tutti Frutti Фантазія» - хороший подарунок хлопчикові, який схильний до творчої діяльності. Якщо дитина не проявляє належного інтересу, допоможіть йому, організувавши імпровізовану художню майстерню.

Чергуйте заняття, замінюючи пластилін на конструктор - «Юний Технік», за допомогою якого малюк зможе створити рухливі моделі, продемонструвати результат і деякий час пограти зі своїм творінням.

У три роки дитина вже досить добре розмовляє і постійно поповнює словниковий запас. Важливо допомогти йому структурувати інформацію, отриману з навколишнього середовища і навчити вибудовувати логічні ланцюжки. У подарунок хлопчикові на 3 роки можна замовити Розвиваючі кубики з малюнками - «Домашні тварини». В процесі гри придумуйте різні історії про кожну тварину, розучуйте віршики і лічилки. Не забувайте про те, що дітки в цьому віці дуже люблять розгадувати прості загадки і вирішувати нескладні завдання.

Крім того, в інтернет-магазині BeSmart ви знайдете різноманітні пазли і 3D-картини Аплікації. Ми з радістю доставимо вибраний подарунок хлопчикові до потрібної дати.

Докладніше→
Все для Кінетичного піску