хлопчику на 4 роки

хлопчику на 4 роки

Ідеальні подарунки хлопчикові на 4 роки

Чотири роки - серйозний вік для хлопчика. Зараз важливо не упустити момент і акцентувати увагу на підготовці до «самостійної» життя. Від того, як ви сплануєте активну ігрову діяльність дитини, залежить формування його характеру і психологічний стан. Подарунок хлопцеві на 4 роки повинен відпові...

Ідеальні подарунки хлопчикові на 4 роки

Чотири роки - серйозний вік для хлопчика. Зараз важливо не упустити момент і акцентувати увагу на підготовці до «самостійної» життя. Від того, як ви сплануєте активну ігрову діяльність дитини, залежить формування його характеру і психологічний стан. Подарунок хлопцеві на 4 роки повинен відповідати її віку і допомагати реалізовувати основні життєві завдання: розвивати логічне мислення; поповнювати словниковий запас; освоювати нові навички та вміння

Все по-дорослому або подарунок хлопчикові на 4 роки

Дорослі, на яких лежить відповідальність за виховання дитини, повинні зробити все можливе для того, щоб його розвиток проходив плідно і активно. Вибираючи подарунок хлопчикові на 4 роки, необхідно враховувати його вікові особливості. Малюк вже готовий отримувати знання, він вбирає їх як губка, і якщо ви увійдіть або його інформацією - просто перестане її сприймати. Краще проводити в ігровій формі.

Посприяти цьому може такий подарунок для хлопчика, як Дошка Магнітна (двостороння), представлена ​​в інтернет-магазині BeSmart. За допомогою цієї розкладний, дуже зручною для зберігання конструкції ваш малюк зможе реалізовувати свої фантазії - малювати крейдою на чорній стороні або фломастером - на білій. Ця дуже корисна річ допоможе дитині швидко адаптуватися в школі і стане в нагоді під час виконання різних вправ.

Крім того, хлопчик зможе в будь-який момент переривати заняття, а потім повертатися до них, доробляючи розпочате. Такий корисний навик допомагає формувати почуття відповідальності і розвиває талант. Корисним подарунком хлопчикові на 4 роки стануть Логічні Блоки Дьенеша. За допомогою цієї навчальної іграшки, яка включає в себе 48 різних геометричних фігур він зможе вирішувати логічні завдання, розбиваючи їх за властивостями і групам. До речі, такий подарунок сподобається абсолютно будь-якій дитині, і ви можете, не замислюючись, замовити його незнайомому вам далекому родичу або сину колеги.

Подарунок хлопчику чи хвилюючий екскурс в дитинство

Дуже важливо, щоб дитина з 4-х років мав можливість розвивати просторове мислення і створювати власні сценарії. Іноді прагнення малюка задіяти в своїх іграх все доросле населення вдома, не викликає підтримки. Питання може бути вирішене, якщо подарунок хлопчикові на 4 роки стане своєрідною декорацією для захоплюючих ігор з однолітками.

Ви можете віддати перевагу Дитячої наметі 5 Зірки Індіанці, яку можна розмістити в кімнаті, взяти на дачу і навіть встановити у дворі багатоповерхівки. До речі, такий подарунок хлопчикові може відмінно мотивувати дитину: істинний вождь червоношкірих завжди тримає своє слово, не ображає малюків, слухається старших.

Ще один варіант - ігровий набір Kidkraft Mega Ramp Гонки Набір, призведе в захват майбутнього чемпіона «Формули1». Хлопчикам ніколи не набридає грати зі своїми машинками, коментувати те, що відбувається на трасі і присвячувати мамі свої перші перемоги.

Вибирати іграшки з інтернет-магазином BeSmart легко!

Докладніше→
Все для Кінетичного піску