хлопчику на 6 років

хлопчику на 6 років

Готуємося до школи: подарунок хлопчикові на 6 років

У шість років починається перший, найважливіший етап в житті людини. Скоро перед дитиною відчинить свої двері школа, і він почне звикати до правил дорослому житті. Подарунок хлопцеві на 6 років повинен підкреслювати його новий статус, бути корисним і значущим. Дуже важливо посприяти тому, щоб ...

Готуємося до школи: подарунок хлопчикові на 6 років

У шість років починається перший, найважливіший етап в житті людини. Скоро перед дитиною відчинить свої двері школа, і він почне звикати до правил дорослому житті. Подарунок хлопцеві на 6 років повинен підкреслювати його новий статус, бути корисним і значущим. Дуже важливо посприяти тому, щоб хлопчик швидко адаптувався до нових умов і вже з перших днів відчував себе комфортно серед однокласників. У чималій мірі це залежить від його початкової підготовки та інформації, яку він отримав про школу. В інтернет-магазині BeSmart в широкому асортименті представлені товари, незамінні для першокласника.

Перший раз в перший клас або подарунок хлопчикові

Вибираючи подарунок хлопчикові на 6 років, не варто віддавати перевагу виключно речей, які мають відношення до школи. Незважаючи на важливий етап в житті, шестирічка залишається маленькою дитиною, якій не хочеться йти з чарівної країни дитинства, де так багато прекрасних іграшок.

Зверніть увагу на набір «Унікуб Методика Нікітіних», який отримав схвалення авторитетних педагогів і психологів. Універсальні кубики знайомлять хлопчика з тривимірним простором, підвищуючи його інтелектуальні можливості.

Сучасна система освіти передбачає ряд дисциплін, присвячених естетичному вихованню дитини, приділяючи особливу увагу малювання. Набір для юного художника «Острів Скарбів» - відмінний подарунок хлопчикові, який пішов в перший клас. У комплект входять абсолютно всі необхідні для малювання предмети. При необхідності, деякі інструменти можна брати з собою в школу і використовувати на уроках.

Чудовим доповненням до всіх наявних будинку навчальними посібниками і розумним іграшок стане «Яскравий щоденник із завданнями», які молода людина заповнює спільно з батьками. Така своєрідна гра ненав'язливо вчить дитину відповідальності і старанності. Якщо в сім'ї кілька дітей, покупка такого щоденника кожному перетворитися в ефективний інструмент колективного виховання. Батьки зможуть влаштовувати змагання, підводити підсумки і урочисто преміювати переможців.

Подарунок хлопцеві на початок самостійного життя

Виховати в свою дитину справжнього дослідника - мрія кожного прогресивного батька. Зацікавити малюка можна спеціальними іграми нового покоління. Наприклад, в якості подарунка хлопчикові на 6 років можна піднести Набір юного палеонтолога «Тріцератопс і Мамонт». Уважно прочитайте інструкцію і поясніть малюкові всі переваги набору, який перенесе його в чудовий світ досліджень, розкопок скелетів всіх тих неймовірних тварин Юрського періоду, яких він бачив тільки в улюблені мультфільми.

Корисним подарунком хлопчикові на 6 років, без всякого сумніву, стануть Годинник-телефон "FixiTime" з GPS / LBS трекером, які дозволять вам постійно контролювати пересування дитини. У разі необхідності малюк шляхом натискання однієї з двох кнопок моментально вийде на зв'язок з мамою або татом.

Інтернет-магазин BeSmart схвалює ваш вибір і бажає своїй дитині тільки відмінних оцінок!

Докладніше→