хлопчику на 7 років

хлопчику на 7 років

Згадати дитинство і вибрати подарунок хлопчикові на 7 років!

Подарунок семилетке вибирати цікаво! Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, і пориньте у чарівний світ дитинства, який ми створили на сторінках інтернет-магазину BeSmart. Подарунок хлопцеві на 7 років слід вибирати вдумливо і дуже відповідально. Ваш малюк знаходиться в тому віці, ко...

Згадати дитинство і вибрати подарунок хлопчикові на 7 років!

Подарунок семилетке вибирати цікаво! Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, і пориньте у чарівний світ дитинства, який ми створили на сторінках інтернет-магазину BeSmart. Подарунок хлопцеві на 7 років слід вибирати вдумливо і дуже відповідально. Ваш малюк знаходиться в тому віці, коли кожна іграшка має для нього кілька найрізноманітніших значень. Це не тільки розвага і пізнання навколишнього світу, а й конкурентні переваги перед однолітками. Якщо у вас немає можливості дізнатися переваги малюка, згадайте, про що ви мріяли в дитинстві, і зробіть безпомилковий вибір.

Подарунок хлопцеві семилетке

Психологи радять з дитинства прищеплювати майбутньому чоловікові не тільки почуття відповідальності, але і смак до якісних речей. «XQ Автомобіль на радіокеруванні - Lexus RX 450h» відмінно посприяє розвитку навичок візуалізації. Машинка є копією справжнього Lexus RX 450h і повторює його в масштабі - 1:16. Такий подарунок хлопчикові на 7 років значно підніме його статус серед однолітків і допоможе здобути безліч перемог в гонках, які так люблять організовувати школярі.

Істинний захват у будь-якого хлопчиська викличе сучасний замінник пістолета, який довгі роки служив незмінним атрибутом кожного воїна. Майбутні захисники з дитинства прагнуть відточувати корисні бойові навички, тому подарунок хлопчикові, представлений у вигляді справжнього тренажера самурая «Кендама К-RG - Помаранчевий Куля» обов'язково займе важливе місце в ранці і буде схоплений на прогулянку. Саме з таких пристосувань починається формування спортивних уподобань і прагнення збільшувати власну результативність.

Настільні ігри в подарунок хлопчикові

Поряд з традиційними настільними іграми величезною популярністю користуються нові, осучаснені варіанти, а асортименті представлені в інтернет - магазині BeSmart. Вибираючи подарунок хлопчикові на 7 років, зверніть увагу на настільну гру «Пінгвіни на Льоду». Хлопчику доведеться добре постаратися, щоб врятувати пінгвінів, які опинилися на крижаному полі і ніяк не можуть дістатися до потрібного їм місця через те, що крижинки постійно розсуваються, і пінгвіни виявляються перед ущелиною. Така гра допомагає виробляти логічне мислення і вчитися працювати на випередження.

Якщо ви дбаєте про безпеку дитини і докладаєте максимум зусиль, щоб навчити його швидко і грамотно орієнтуватися в ситуації, замовте настільну гру «Операція Викрадач». Цей далекий від класичних подарунок хлопчикові на 7 років, включає в набір 60 завдань. Дитині і його помічникам, належить скоординувати дії групи поліцейських, заблокувати автомобіль і знешкодити зловмисника. З огляду на можливість забезпечити юного правоохоронця усіма необхідними атрибутами, така гра дозволить вам довгий час насолоджуватися спільними пригодами. Важливо, що в процесі гри дитина навчитися керувати і приймати рішення, а в реальному житті швидко зорієнтується в позаштатній ситуації.

Інтернет-магазин BeSmart дякує вам за візит і вже поспішає виконати всі ваші замовлення.

Докладніше→