хлопчику на 8 років

хлопчику на 8 років

Подаруйте хлопчикові на 8 років незабутні враження!

Сучасні хлопчаки восьмирічки дуже сильно випереджають у розвитку своїх ровесників з двадцятого століття. Вони прекрасно розбираються в комп'ютерних програмах, філігранно управляються з гаджетами і завдяки соціальним мережам спілкуються зі знайомими з різних країн світу. З огляду на все це, виб...

Подаруйте хлопчикові на 8 років незабутні враження!

Сучасні хлопчаки восьмирічки дуже сильно випереджають у розвитку своїх ровесників з двадцятого століття. Вони прекрасно розбираються в комп'ютерних програмах, філігранно управляються з гаджетами і завдяки соціальним мережам спілкуються зі знайомими з різних країн світу. З огляду на все це, вибрати подарунок хлопчикові на 8 років стає все складніше і складніше. Дорослим так хочеться продовжити дитинство дитині і порадувати його новою іграшкою. Інтернет-магазин BeSmart допоможе вам впоратися з цим завданням.

Подарунок хлопцеві: граємо разом

Якщо ваша дитина норовить кожну хвилинку провести за комп'ютером або просто приріс до свого смартфону, слід негайно вживати заходів. Може бути, ви приділяєте йому недостатньо часу? Познайомте його з справжніми, реальними іграми, в які він може пограти з вами або друзями. Зверніть увагу на такий подарунок хлопчикові, як Карткова гра - Уно. Ось уже багато років вона вважається грою №1 у всьому світі. Це дійсно фантастичне розвага для всієї родини і друзів дитини. З огляду на те, що Уно розвиває інтелект і здатність прораховувати варіанти, слід вважати, що така колода повинна бути в кожному домі.

Соціальні навички дитини дуже важливі. У восьмирічному віці у вашого чада вже має бути кілька друзів. Підтримуйте його прагнення заводити знайомих, запрошуйте їх додому, створюйте умови для цікавих ігор. В процесі гри проявляється характер дитини - чи бере він на себе відповідальність або йде від неї, чи здатний він самостійно приймати рішення або пасе задніх, як малюк реагує на програш, проявляючи силу волі або плачу. Все це ви зможете дізнатися, поспостерігавши за своїм сином в процесі гри.

Чудовим подарунком хлопчикові на 8 років стане логічна гра «Абалон Класик», яка отримала звання Гра десятиліття на міжнародному Каннському фестивалі. Перевага цієї гри перед іншими настільними іграми полягає в тому, що вона розрахована на двох осіб, а значить, знайти партнера не складе ніяких труднощів.

Подарунок хлопцеві, який вчить думати

Психологи рекомендують батькам хоча б частково замінювати гри на телефоні реальними. Знову ж правильним подарунком хлопчикові на 8 років буде «Кубик Рубіка Смарт Куб 2х2». Ця модель призначена для початківців, і хлопчисько швидко навчиться управлятися з нею. Через кілька тижнів ви можете подарувати більш складну версію і посилити інтерес дитини змагальним моментом.

Якщо малюк не любить розгадувати головоломки, значить, він ще не увійшов у смак цього захоплюючого заняття. Подарунок хлопцеві на 8 років «3Д Головоломка - Тиранозавр Рекс» підстьобне його інтерес.

Дуже хороший подарунок хлопчикові «Техніка кардмейкінг - З Любов'ю». Набір включає всі складові для того, щоб своїми руками створити об'ємну 3D-листівку. Юний джентльмен не тільки освоїть нову техніку, а й вирішить одвічне чоловіче питання: «Що подарувати мамі»

В інтернет-магазині BeSmart представлено ще багато нових і цікавих іграшок. Дорослі разом з нами.

Докладніше→