хлопчику на 9 років

хлопчику на 9 років

Вибираємо подарунок хлопчикові на 9 років разом з інтернет-магазином BeSmart

Вибір подарунка хлопчикові на 9 років часто перетворюється в затяжний і безрезультатний квест по магазинах. Незважаючи на велику кількість товарів для дітей, складно зупинитися на чомусь конкретному. Кожному дорослому хочеться принести такий подарунок хлопчикові, який ...

Вибираємо подарунок хлопчикові на 9 років разом з інтернет-магазином BeSmart

Вибір подарунка хлопчикові на 9 років часто перетворюється в затяжний і безрезультатний квест по магазинах. Незважаючи на велику кількість товарів для дітей, складно зупинитися на чомусь конкретному. Кожному дорослому хочеться принести такий подарунок хлопчикові, який би і дитинство продовжив, і користь приніс. Інтернет-магазин BeSmart ретельно проаналізував переваги хлопчаків дев'ятирічного віку і виклав відібрані товари на окрему віртуальну поличку.

Дорослішаємо на очах або подарунок хлопчикові на 9 років

Насправді викликати невимовний захват у юного джентльмена 9 років досить просто. Замовте в подарунок розкішний «XQ Автомобіль на радіокеруванні - Dodge Ram». Як показує практика, навіть найвибагливіші і стримані в емоціях хлопчаки мліють при вигляді цієї прекрасно деталізованої машинки. До того ж вони зможуть взяти участь в імпровізованих гоночних змаганнях, котрі можна влаштувати разом з друзями.

Дійсно царським подарунком хлопчикові на 9 років стане «Архітектурний дерев'яний конструктор« Луцький Замок ». Дитина, в розпорядженні якого опинився такий конструктор, з ентузіазмом візьметься за справу.

Функціональність набору цілком виправдовує його вартість, оскільки в процесі складання моделі Замку Любарта, хлопчик освоїть принципи конструювання, навчиться працювати з різними інструментами, розвине логічне мислення і потренується моторику. Крім того, отриманий результат стане його блискучої архітектурної перемогою, яку він із задоволенням буде демонструвати родичам і друзям. Психологи запевняють, що така творча діяльність не тільки дисциплінує, а й зводить нанівець руйнівні інстинкти хлопчаків.

Цікавий подарунок хлопчикові на 9 років

Грамотно вибравши подарунок хлопчикові, дорослі можуть одночасно вирішити кілька проблем: порадувати дитини, дати матеріал для нових навичок і відірвати від комп'ютера. Відганяючи хлопчаків від «стрілялок», дорослі часто не дають їм альтернативи.

На допомогу прийдуть добре знайомі дорослим гри. Замовте в подарунок хлопчикові на 9 років «Морський Бій» в настільному варіанті. Відійшовши від комп'ютера, школярі із задоволенням переключаться на морські баталії, які, як ви пам'ятаєте, можуть тривати нескінченно. Більш сучасною грою з цієї категорії є «Джанга», правила якої вивчити дуже легко, а виграти - не просто. Хитромудра вежа кутовий форми, складена одним з гравців підступна і непередбачувана. Хлопчику доведеться на повну потужність включити своє логічне мислення, щоб визначити необхідний блок і витягти його, не зруйнувавши конструкцію.

Щоб остаточно повалити «комп'ютерного ворога», купите в подарунок хлопчикові тренажер самурая «Кендама К-Вl Синій Куля». Ця недорога, але дуже корисна річ надовго відверне його увагу від монітора.

Інтернет-магазин BeSmart - це нескінченний світ дитинства, в якому ви обов'язково знайдете те, що призведе вашої дитини в невимовний захват.

Докладніше→