хлопчику на 10 років

хлопчику на 10 років

Перший ювілей: що подарувати хлопчикові на 10 років?

Вибрати подарунок хлопчикові, який відзначає або вже відзначив свій перший ювілей - справа відповідальна! Саме в цьому віці починає формуватися справжній чоловічий характер, визначаються переваги та пріоритети. Але навіть якщо ви не сильно близько знайомі з дитиною і не знаєте, чим він захоплює...

Перший ювілей: що подарувати хлопчикові на 10 років?

Вибрати подарунок хлопчикові, який відзначає або вже відзначив свій перший ювілей - справа відповідальна! Саме в цьому віці починає формуватися справжній чоловічий характер, визначаються переваги та пріоритети. Але навіть якщо ви не сильно близько знайомі з дитиною і не знаєте, чим він захоплюється, існує кілька безпрограшних варіантів, які обов'язково сподобаються будь-якому хлопчику.

Подарунок на хлопчикові 10 років: безпомилкові рішення

Почнемо з того, що точно не сподобається хлопцю. До розряду абсолютно непотрібних для маленького чоловіка речей слід віднести м'які іграшки, простенькі конструктори і пазли з дівчачими картинками.

Власне, взагалі краще не вживати слово «іграшка», оскільки воно може образити інтелект молодої людини.

Подарунок хлопцеві повинен бути наповнений змістом і націлений на його подальший розвиток. Природно, кожному доводиться орієнтуватися на свій бюджет. Виходячи з цього, давайте розглянемо різні по ціновій категорії і призначенням подарунки.
Переважній більшості хлопців подобаються головоломки.
Пояснюється це дуже просто:
хлопчики інтуїтивно тягнуться до інструментів, які розвивають стратегічне і тактичне мислення;
модну головоломку можна носити з собою, поступово доводячи своє вміння до досконалості і демонструючи компетентність одноліткам.

В інтернет-магазині BeSmart поряд з класичним Кубіком Рубіка представлена ​​головоломка Brainstring Оригінал. Захоплююча 3D-гра розвиває розумові здібності і вчить швидко приймати осмислені рішення.

Пізнаємо світ, граючи: подарунок хлопчикові

Якщо дитина тяжіє до точних наук і прагне осягнути таємниці світобудови - завдання дорослих підтримати його починання. Подарунок хлопцеві на 10 років може допомогти йому зробити перший крок в науку, якщо ви піднесете йому телескоп Bresser рефракторі Lunar. Можливо, через кілька років, іграшка займе гідне місце серед експонатів, виставлених в музеї відомого астронома.

Зверніть увагу на конструктори нового покоління. Це відмінний подарунок, який точно не відправиться в довгу шухляду. Тривимірні конструктори «Ейфелева Вежа», «Тауерський міст», «Собор Паризької Богоматері», які можна замовити в нашому магазині, допоможуть дитині:
познайомитися зі світовими пам'ятками;
відчути себе конструктором;
навчитися створювати шедеври;
вироблять посидючість.

Крім того, такий подарунок хлопчикові на 10 років, допоможе посилити позиції батьків, до яких дитина буде звертатися за порадою в процесі створення конструкції.

Вибираючи товари для інтернет-магазину BeSmart, ми враховуємо інтереси кожної дитини та прагнемо допомогти батькам виховати гармонійну особистість. Якщо ваша дитина проявляє гіперактивність і швидко втрачає інтерес до іграшок, подаруйте одну з настільних ігор і разом впокорюйте морські простори, вирушайте на таємничий острів або будуйте фінансові імперії. Культові настільні ігри «Колонізатори», «Пірати» або «Капіталіст» допоможуть компенсувати брак уваги і зроблять подарунок хлопчикові ланкою, яка об'єднає всю сім'ю.

Крім того, розумні ігри, представлені в нашому магазині, розвивають комунікативні здібності, стресостійкість та конкурентоспроможність.

Докладніше→