хлопчику на 11 років

хлопчику на 11 років

Інтелектуальні і корисні подарунки хлопчикові на 11 років

Вибирати і дарувати подарунки завжди приємно. Особливо, якщо мова йде про подарунок хлопчикові на 11 років. Незважаючи на велику кількість іграшок в магазині і цінову політику, розраховану на будь-який бюджет, визначитися з вибором буває дуже складно. Подарунок хлопцеві такого віку, пови...

Інтелектуальні і корисні подарунки хлопчикові на 11 років

Вибирати і дарувати подарунки завжди приємно. Особливо, якщо мова йде про подарунок хлопчикові на 11 років. Незважаючи на велику кількість іграшок в магазині і цінову політику, розраховану на будь-який бюджет, визначитися з вибором буває дуже складно. Подарунок хлопцеві такого віку, повинен нести певне смислове навантаження: бути корисним, сучасним і в той же час залишатися іграшкою. У 11 років процес формування характеру входить в кульмінаційну стадію, дитина постійно змінює переваги, проявляє інтерес до всього нового, орієнтується на думку однолітків.

Подарунок хлопцеві на 11 років - захоплюючий квест

Вибрати подарунок хлопчикові можна, відправившись в цікаву пригоду на нашу інтернет - магазину BeSmart, Експерти якого вже все розклали по поличках. Найбільше хлопцям в такому віці подобаються конструктори нового покоління. Татам і старшим братам варто звернути увагу на «Електронний конструктор - Знавець», який включає в себе 320 схем. За допомогою такої досить дорослої іграшки, ви зможете в ігровій формі ознайомити хлопчика з основами фізики. У конструктор входять електронні блоки і сполучні елементи, з яких юний фізик зможе зібрати електричні ланцюги.

Якщо дитина має проблеми з комунікаціями, і не може знайти спільну мову з однолітками - запросіть додому друзів і відкрийте імпровізовану лабораторію. Якщо подарунок хлопчикові сподобається, продовжуйте навчання у формі гри. Відмінним посібником стане «Мікроскоп Bresser Юніор», з яким юний дослідник зможе зробити перші кроки в світ хімії. Важливо регулярно займатися з дитиною, демонструючи всі можливості приладу і даючи необхідні пояснення. Виховуйте лідерські здібності майбутнього чоловіка, вчіть налагоджувати контакт з однолітками, демонструйте компетентність особистим прикладом.

Безпомилковим варіантом стане замовлення в подарунок хлопчикові на 11 років набору «Техніка випалювання». Дуже важливо виробляти в дитині прагнення створювати корисні речі. Вручаючи такий сувенір, не забудьте підказати йому варіанти використання: власноруч зробити подарунок мамі, сестричці або сподобалася дівчинці.

Психологи акцентують увагу дорослих на те, що такі набори не тільки виробляю посидючість і розвивають естетичне сприйняття, але і працюють з кинестетическими каналами. Вже перші роботи допоможуть хлопчикові краще зрозуміти призначення оточуючих предметів і навчитися цінувати працю інших людей.

Продовжуйте поповнювати домашню колекцію настільних ігор. Кращий подарунок хлопчикові на 11 років - це захоплюючі подорожі, в які ви можете відправитися всією сім'єю. Долайте шторму і одержувати легендарні перемоги в морських боях з грою «Адмірал» або впокорюйте нові землі, граючи в «Колонізатори». Якщо ви доповніть подарунок невеликими атрибутами у вигляді морської кашкети або бінокля, дитина прийде в невимовний захват. По ходу гри розповідайте цікаві історичні факти або розучуйте тематичні пісеньки.

Не забувайте, що гра - це основний етап формування гармонійної особистості, який дитина повинна пройти за вашої підтримки. Інтернет-магазин BeSmart завжди радий допомогти вам в цьому цікавому процесі.

Докладніше→