хлопчику на 12 років

хлопчику на 12 років

Дорослий подарунок хлопчикові на 12 років

Вибрати подарунок хлопчикові на 12 років - справа складна. Перед вами вже не дитина, який зрадіє будь-якої нової речі. У такому віці хлопчики вже розставили пріоритети і створили власне уявлення про навколишній світ. Спроба просто «отдар» може спровокувати саму непередбачену реакцію, і похитну...

Дорослий подарунок хлопчикові на 12 років

Вибрати подарунок хлопчикові на 12 років - справа складна. Перед вами вже не дитина, який зрадіє будь-якої нової речі. У такому віці хлопчики вже розставили пріоритети і створили власне уявлення про навколишній світ. Спроба просто «отдар» може спровокувати саму непередбачену реакцію, і похитнути ваш авторитет. Так що вибирайте подарунок хлопчикові вдумливо, а ми допоможемо співвіднести значимість подарунка з вашим бюджетом.

Подарунок хлопцеві на 12 років: робота на перспективу

Сучасні дванадцятирічні хлопчаки найбільшу перевагу віддають комп'ютерним іграм та інтернету. Всі спроби відірвати їх від монітора, як правило, закінчуються на підвищених тонах. Ситуацію легко можна виправити, якщо подарунок хлопчикові на 12 років буде поєднувати активну гру і нові технології. Зверніть увагу на «Orbotix сферо - Роботизована бал» - перший у всьому світі м'яч-робот, яким можна легко керувати за допомогою звичайного айфона. З такою іграшкою можна всюди весело проводити час: на шкільному стадіоні, у дворі або на дачі. Крім того, хлопчик оцінить всі переваги реальної гри перед комп'ютерної, і буде більше часу проводити на вулиці з друзями.

Всім, хто вважає за краще активні види спорту, сподобається унікальна новинка, яка стане розкішним подарунком хлопчикові на 12 років. Orbotix Оллі Darkside не залишить байдужим ні дитину, ні дорослих. Це дивовижне пристрій, здатний розганятися до 22 км / год, при цьому хвацько маневруючи серед навколишніх предметів, моментально зробить хлопця лідером довколишній околиць. Хотілося б відзначити, що такі подарунки дисциплінують хлопчиків, вчать дбайливо ставитися до речей і використовувати їх за призначенням. До того ж, «Orbotix сферо - Роботизована Бал» і Orbotix Оллі Darkside стимулюють фізичний розвиток хлопчаки, роблять його більш сильним і спритним.

Подарунок хлопчику чи перші кроки в науку

Якщо хлопчик проявляє підвищений інтерес до наук і робить спроби застосувати теоретичні знання на практиці, чим вводить в шоковий стан вчителів і сусідів, направте його енергію в мирне русло. Чудовий подарунок хлопчикові на 12 років - набір для експериментів "Юний фізик". У комплект входить 10 цікавих дослідів, які хлопчина може проводити під вашим чуйним керівництвом.

З наукової грою "Юний фізик" ваш натураліст зможе провести більше сотні цікавих і, головне, безпечних дослідів. Якщо додати до подарунка недорогий, але дуже ємний Набір для експериментів "Забавна хімія", дитяча кімната легко перетвориться в лабораторію, в якій будуть вирощуватися силікатні «сталактити», а ви на деякий час знайдете довгоочікуваний спокій. Цікавою іграшкою є конструктор «Makedo». За допомогою цього студійного набору для одного ваша дитина самостійно або разом з вами зможе створювати гаражі для машинок, будиночки для ляльок. «Makedo» не тільки розважає дитину, але й дає можливість усвідомити, що кожна мрія може бути реалізована, якщо добре попрацювати.

Інтернет-магазин BeSmart, щиро піклується про кожну дитину. Сподіваємося, на нашому сайті ви зможете вибрати відмінний подарунок хлопчикові на 12 років.

Докладніше→