Товари для творчості

Товари для творчості

Дитячі набори для творчості

Набори для творчості - прекрасний спосіб зайняти дитину з максимальною користю. Придбати набори для дитячої творчості можна і длямалиша, яка не обладаетзадаткамі художника. В першу чергу вони допомагають дитині всебічно розвиватися, покращують пам'ять, концентрацію уваги, асоціативне мислення, дрібну моторику і уяву....

Дитячі набори для творчості

Набори для творчості - прекрасний спосіб зайняти дитину з максимальною користю. Придбати набори для дитячої творчості можна і длямалиша, яка не обладаетзадаткамі художника. В першу чергу вони допомагають дитині всебічно розвиватися, покращують пам'ять, концентрацію уваги, асоціативне мислення, дрібну моторику і уяву. Тому незалежно від результатів, сам творчий процес принесе тільки користь.

Якими бувають дитячі набори для творчості?

В інтернет-магазині Вesmart можна купити набори для творчості різної спрямованості, зокрема у нас представлені:
• Набори для малювання - це велика категорія, в яку входить маса цікавих варіантів. Це можуть бути традиційні набори кольорової крейди, фарб, нумеровані набори для розпису і створення гравюр, комплекти з вітражними фарбами, трафаретами і формочками, за допомогою яких діти зможуть робити оригінальні вітражні малюнки.
• Набори для ліплення не менше різноманітні. Пластилін, глина, тісто і спеціальні маси для ліплення дозволять малюкам створювати красиві і довговічні скульптури, прикраси, іграшки та рамки.
• Набори для вишивки крім традиційних комплектів для вишивання включають в себе і набори для печворку, створення аплікацій з тканини і валяння.
• Рукоділля також велика категорія, до якої входять набори і для випалювання, і для створення прикрас, модульне орігамі і т.д.
Серед такого різноманіття легко знайти те, що захопить вашої дитини, але краще не обмежуватися тільки малюванням або іншим видом творчості. Чим більше напрямків спробує дитина, тим більш різнобічним буде його розвиток.

Дитячі набори для творчості на будь-який вік

Чим раніше малюк отримає можливість проявити себе у творчості, тим краще. Для самих маленьких дітей (1-2 роки) підійдуть пальчикові фарби, пластилін та інші маси для ліплення дозволять дитині спробувати свої сили в створенні простих картин і фігурок.
З 3-х років ліплення і малювання можна доповнити декоруванням та створенням аплікацій. В 4 роки діти вже можуть освоювати рукоділля і створювати нескладні прикраси і вироби. Популярні комплекти для кардмейкінга. Набір «Найщиріші побажання» здатний захопити не тільки дітей, а й дорослих, в ньому є все для створення унікальних листівок для будь-якого випадку.
З п'яти років дитині можна купити набори для малювання з підказкамиі. Наприклад, «Мотоцикл» в який входять: полотно із контуром, дерев'яна рамка з кріпленням, фарби і карта для змішування кольорів.
Старшим дітям (від 9 років) підійдуть всі ті ж набори, але більш високого рівня складності. Дівчаток напевно порадують комплекти для виготовлення браслетів WOOKY "Wraparounds". За допомогою намистин, стрічок, шнурків і ланцюжків маленькі модниці зможуть самі створювати оригінальні прикраси. А ось хлопцям в цьому віці можуть сподобатися набори для випалювання по дереву.

Докладніше→