Тематичні ігрові набори

Тематичні ігрові набори

Тематичні ігрові набори

У кожного в дитинстві був набір іграшкової посуду або медичних інструментів, часто такі тематичні комплекти збиралися самостійно з речей, відданих батьками. Сучасним дітям доступно куди більше можливостей, адже сьогодні можна купити набір дитячого посуду або навіть цілу іграшкову кухню, комплекти для юних хіміків, біолог...

Тематичні ігрові набори

У кожного в дитинстві був набір іграшкової посуду або медичних інструментів, часто такі тематичні комплекти збиралися самостійно з речей, відданих батьками. Сучасним дітям доступно куди більше можливостей, адже сьогодні можна купити набір дитячого посуду або навіть цілу іграшкову кухню, комплекти для юних хіміків, біологів і археологів. Чим би дитина не захоплювався, є можливість придбати набір, який буде відповідати його інтересам і допоможе заглибитися в пізнанні якоїсь конкретної теми.

Ігрові набори для різного віку

Тематичні ігрові набори лише умовно прив'язані до підлоги дитини. Традиційно вважається, що набір дитячого посуду підійде тільки дівчаткам, а машинки істроітельние конструктори цікаві хлопчикам. Але зациклюватися на цьому ні в якому разі не варто. Залізниця або набір юного хіміка можуть викликати однаковий інтерес у дітей різної статі, і це скоріше плюс, адже чим ширше коло інтересів малюка, тим більше різнобічним буде його розвиток.
Що стосується віку, то купити ігровий набір дитині можна і в два роки, ймовірно, він не відразу освоїть всі його функції, але в міру дорослішання буде відкривати в такій іграшці все більше цікавих можливостей.
Зрозуміло, чим дитина молодша, тим простіше повинні бути такі ігри. Наприклад, набір «Готуємо сніданок», що складається з батона, моркви, перцю, помідори, яблука і яйця. Використовуючи іграшковий ніж, малюк зможе "розрізати" продукти, а потім склеїти їх назад за допомогою липучок. Крім розвитку дрібної моторики і уяви такий набір може стати відмінним доповненням різних рольових ігор.
Ігровий набір «Автострада» теж рекомендований для дітей від 2-х років, але він напевно сподобається і школярам. З цим конструктором можна побудувати ціле містечко з автомобільної і залізної дорогами. Діти зможуть проявити свою винахідливість, а в процесі гри істотно поліпшать просторове мислення.
А ось для школярів підійдуть профільні гри, наприклад, наукова гра "Юний фізик". З цим набором діти від 9-ти років і старше зможуть провести понад 100 захоплюючих експериментів. Такі ігри підійдуть і тим, хто вже зацікавився певною науковою тематикою і тим, хто, навпаки, в школі не проявляє ентузіазму у вивченні фізики. Адже граючи, дитині буде набагато простіше зацікавитися і отримати нові знання.
Длямальчіков від 2-х років підійде, наприклад, ігровий набір Кідкрафт «EverydayHeroesWoodenPlaySet». Це цілий комплекс з величезної будівлі, в якому є пожежна станція і поліцейську дільницю, пожежна машина, мотоцикл, вертоліт, а також рятувальники і офіцери з собаками. У цьому наборі все продумано до найменших деталей і дитина зможе відчути себе справжнім героєм. Тематичні ігрові набори, подібні до цього, стимулюють у дитини розвиток уяви і допомагають його соціалізації. Крім того, велика кількість персонажів підходить для захоплюючих групових ігор.
У нашому магазині ви зможете вибрати з десятків найменувань тематичних наборів і отримати своє замовлення в будь-якій точці України.

Докладніше→