Конструктори

Конструктори

Дитячі конструктори: правила вибору

Вирішивши купити дитячий будівельний конструктор, батьки часто губляться серед розмаїття варіантів. За тематикою, матеріалу, вікової категорії та ціною дитячі конструктори істотно розрізняються між собою, і чтобивибрать іграшку, яка буде, не тільки цікава, але і корисна, необхідно враховувати цілий ряд фактор...

Дитячі конструктори: правила вибору

Вирішивши купити дитячий будівельний конструктор, батьки часто губляться серед розмаїття варіантів. За тематикою, матеріалу, вікової категорії та ціною дитячі конструктори істотно розрізняються між собою, і чтобивибрать іграшку, яка буде, не тільки цікава, але і корисна, необхідно враховувати цілий ряд факторів.

Дитячі конструктори для найменших

Головним критерієм вибору є вік. Прості набори можна використовувати вже з 1 року, поступово переходячи до більш складним. Що ж варто враховувати, підбираючи таку іграшку для дітей у віці від 1 до 4-х років:
• Всупереч поширеній думці про те, що чим молодша дитина, тим яскравіше повинен бути конструктор, вибирати варто іграшку з деталями 3-5 квітів. Цього достатньо для нормального розвитку малюка.
• Чим дитина молодша, тим крупніше повинні бути деталі і тим менше їх повинно бути.
Правильно підібраний конструктор буде не тільки радувати і розважати малюка, але і сприяти поліпшенню дрібної моторики, логіки і творчого мислення, допоможе вивчити кольори.
Прекрасний варіант для малюків до 2-х років - дерев'яний міні-конструктор з кольорових деталей різної форми, з яких можна зібрати оригінальний автомобіль. Нерозбірна платформа на колесах, робить процес складання набагато простіше і залишає малюкові безліч варіантів для прояву власної фантазії. Кубики і пластини кріпляться на дерев'яні штирі різної довжини, тому малюк легко впоратися з такою іграшкою.

Дитячий будівельний конструктор для дітей від п'яти років

Дитячий будівельний конструктор для хлопців 5-6-ти років передбачає вже більш складні комбінації. Тут варто вибирати гри з урахуванням інтересів дитини. Найбільша різноманітність тематичних наборів представлено в лінійці Лего. Ціна наборів залежить від кількості елементів, їх перевага в тому, що деталі з різних конструкторів сумісні один з одним.
Для хлопчиків, які захоплюються автомобілями, зрозуміло, підійдуть лего набори відповідної тематики. А якщо дитина вже має більш вузькі інтереси, то можна порадувати його такими наборами як Солдати Джеонозісе з серії LEGO "Зоряні війни". У нього входять фігурки персонажів культового фільму, за допомогою яких дитина зможе самостійно вибудувати сюжет гри. Такий Лего конструктор купити можна вже зараз в нашому інтернет-магазині.
Крім стандартних блокових конструкторів дітям від 5 років можна підбирати більш складні варіанти з болтовими з'єднаннями. Наприклад, дитячий дерев'яний конструктор Літак з 15 деталей і 14 шурупів відмінно підійде хлопчикам, котрі виявляють інтерес до конструювання.
Для тих, кому блокові набори вже здаються занадто простими, підійде конструктор Makedo «Студійні набір для тридцяти», призначений для грандіозних споруд і підходить для групового використання.
У нашому магазині ви можете купити дитячі конструктори для дитини будь-якого возраста.Традіціонние кубики, тематичні набори для хлопчиків і дівчаток, конструктор Лего - купітьвсе це ви може прямо зараз.

Докладніше→