Іграшкові машинки, літачки, техніка

Іграшкові машинки, літачки, техніка

Іграшкові машинки і літаки - розвага для хлопчиків

Іграшкові літачки і машинки - це класичні іграшки для хлопчиків. Важко уявити, що хлопчик буде рости без них. Зазвичай батьки і близькі завалюють малюка купою автомобілів різних кольорів, розмірів, адже однотипні предмети швидко набридають чаду. В інтернет-магазині besmart.ua представлені різно...

Іграшкові машинки і літаки - розвага для хлопчиків

Іграшкові літачки і машинки - це класичні іграшки для хлопчиків. Важко уявити, що хлопчик буде рости без них. Зазвичай батьки і близькі завалюють малюка купою автомобілів різних кольорів, розмірів, адже однотипні предмети швидко набридають чаду. В інтернет-магазині besmart.ua представлені різноманітні іграшкові машинки для будь-якого віку.

Якими бувають іграшкові машинки і літачки?

М'які і гумові. Такі машинки дитячі зазвичай набувають для самих маленьких діток. М'які іграшки шиють, як правило, з плюшу, вони містять шарудять або дзвінкі деталі, розвивають слух, тактильне і естетичне сприйняття. Гумові літачки і автомобілі набувають, коли малюкові виповнюється 6 місяців. Вони можуть використовуватися під час купання, всередині містити пискавку.

З дерева. Екологічні дерев'яні іграшкові машини призначені для діток від 1 року. Так, в нашому асортименті є іграшка Ролі-Полі, яку буде зручно катати по підлозі, вона покрита безпечної фарбою.

Пластмасові. Найпростіше купити літак або машину саме з пластмаси, адже таких іграшок на ринку безліч. При виборі зверніть увагу на запах вироби, його бути не повинно, як і напливів фарби.

Металеві. З металу роблять самі різні моделі - легкові, вантажні, спеціальну, будівельну, сільськогосподарську техніку.

Особливе місце серед іграшкових автомобілів займають ті, які можна віднести до категорії ретро. Погляньте тільки на машинку Bruiser. Вона призначена для дітей від 2-х років. Така іграшка буде формувати смак у дитини.

Функціональні іграшкові літаки і машинки

Машинки можуть ділитися і за іншим принципом - функціональності. Найпростіший варіант - механічна машинка, її можна катати на мотузочці. Електричні моделі працюють від батарейок, вони можуть самі долати перешкоди, повертати, блимати фарами, видавати звуки, а варіанти для самих маленьких ще й розповідають віршики або співають пісеньки.

Для діток старше 5 років можна купити вертоліт, літак або машину на радіоуправлінні. До неї додається дистанційний пульт. Малюкам подобається влаштовувати гонки або польоти на свіжому повітрі. Одним з найбільш доступних варіантів є інерційні машинки, привести їх у рух можна за допомогою заднього ходу або спеціального ключа.

Окрему категорію складають трансформери. Наприклад, іграшка літак може в кілька рухів перетворитися в машинку або робота. Колекційні і реалістичні іграшки - це прерогатива дітей постарше. У нашому інтернет-магазині представлені різні іграшкові літаки, одним з них є масштабна модель Boeing 747-100 First Flight зі знімними крилами. Крім цього, малюку можна придбати і інші транспортні засоби - яскравий мотоцикл E Chopper з бамбука, прикрашений язиками полум'я або бульдозер E-Dozer з масивними колесами.

Найбажанішими є електромобілі або педальні дитячі машинки, купити їх можуть далеко не всі. Такі моделі обходяться дорого, але роблять з малюка справжнього гонщика, він може самостійно сісти за кермо авто і побувати в ролі водія.

Докладніше→