Скретч карта

Скретч карта

Скретч-карта: гра, захоплююча увагу дітей і дорослих

Всілякі пазли, дитячі лабораторії, кубики, конструктори - список ігор для дітей предостатній. Однак виробники на цьому не зупиняються і пропонують ще більш цікаві захоплення. До одним з таких і відноситься скретч карта. Купити її - це значить зробити ще один крок до розвитку дитини. Вона допо...

Скретч-карта: гра, захоплююча увагу дітей і дорослих

Всілякі пазли, дитячі лабораторії, кубики, конструктори - список ігор для дітей предостатній. Однак виробники на цьому не зупиняються і пропонують ще більш цікаві захоплення. До одним з таких і відноситься скретч карта. Купити її - це значить зробити ще один крок до розвитку дитини. Вона допомагає відкривати новий світ подорожей, сприяє швидкому і легкому вивчення азів географії. Діти дуже люблять прикрашати такими картами інтер'єри своїх кімнат, надаючи загального огляду досягнуті висоти.

Скретч-карта: у чому суть гри?

Динамічний розвиток дитячих товарів тягне за собою постійний випуск нових ігор. Пропоновані нами скретч карти створюються за спеціальною технологією, завдяки якій цікавить дитини інформація приховується за захисним шаром. Визначні дати, історичні події, особливі місця в містах і країнах - версій існує безліч. Як правильно користуватися даною новинкою? Дитині за допомогою невеликої монетки стерти захисне покриття буде нескладно.

Зберегти скретч карту в дорозі або вже повністю відкрито не складе труднощів, оскільки для цих цілей в набір входить тубус. Також в комплект входять певні додаткові аксесуари, інструкція. Купити скретч карту світу, України, Європи можна в нашому інтернет-магазині. Велика розмаїтість дозволить цікаво проводити час в колі сім'ї.

Скретч карти дивують оригінальністю

Дуже захоплююча гра - скретч-карта «Travel Map KIDS» стане чудовим подаркомдля маленького мандрівника. Дізнаватися нові країни, їх розташування і пам'ятки, а також дослідити моря, океани - вчитися, граючи, набагато цікавіше. А ще цікавіше ставити мітки в тих місцях, де дитина вже побував або які мріє відвідати. Крім того, можна виділити і можливість прикріпити на стіну в дитячу улюблену скретч карту світу. Купити її на подарунок - відмінне рішення, адже підібрати її можна за віком і вже наявним у дитини знань.

Карта англійською або російською мовою, із зображенням мешкають на континентах тварин, зазначеними всесвітніми пам'ятками - вибирайте більш бажаний варіант. У нас ви зможете купити скретч карту світу, яка найбільш підійде для вашого чада.

Користуються популярністю і скретч карти України, Європи. Вони унікальні за рахунок відображення на них добре знайомих і маловідомих фактів. Відповідно не тільки дітям, а й батькам вони будуть цікаві. Виробники пропонують подорожувати по унікальних місцях, заповідникам, музеям. З нею ви і ваша дитина дізнаєтеся і про туристичні курортах країни, місцях екстремального відпочинку. А відзначати на скретч карті подорожі ви будете всією сім'єю.

Актуальна новинка «Скретч карта бажань», яка дозволить юним мрійникам візуалізувати їх мрії. Ця гра спрямована на прагнення досягати мети у всіх сферах життя, виробляти корисні для цього навички. Поєднання цих факторів дозволить дитині повірити в себе, свої сили.

А ось дорослим парам буде доречно придбати постер «100 Справ Love Edition» або «100 поз». Виконання запропонованих завдань сприятиме зміцненню взаємовідносин, привнесе в неї романтику.

Докладніше→