Кубик Рубіка

Кубик Рубіка

Кубик Рубика - головоломка, шанована у всьому світі

Головоломки - відмінна можливість розвивати логічне мислення, проявити кмітливість. Однією з найвідоміших головоломок є кубик-рубик. Купити його можна в різних варіаціях, які і представлені у нас на сайті. Відрізняються вони один від одного кількістю представлених сторін, формою, кольором і рі...

Кубик Рубика - головоломка, шанована у всьому світі

Головоломки - відмінна можливість розвивати логічне мислення, проявити кмітливість. Однією з найвідоміших головоломок є кубик-рубик. Купити його можна в різних варіаціях, які і представлені у нас на сайті. Відрізняються вони один від одного кількістю представлених сторін, формою, кольором і рівнями складності.

Кубик Рубика: історія створення

Творцем кубика-рубика був Ерне Рубік - угорський конструктор, який викладав в Академії з прикладних ремесел. Тривимірне моделювання було його захопленням. І ось одного разу, бажаючи максимально точно донести до своїх учнів викладається матеріал, він придумав кубик-рубик.
В його основі було 26 маленьких різнокольорових кубиків. Він експериментував з моделями 2х2, і вже став класичним варіантом - 3х3. Однак об'єднати кубики так, щоб конструкція була рухомою, не виходило. Осяяння прийшло раптово, і з 156 граней кубиків залишилося всього лише 54 зовнішніх - всі зайві було обтесати.
У світі існує безліч інших головоломок, навіть існує чемпіонат світу щодо їх вирішення. Рекорди б'ються регулярно: для кубика-рубика останній становить 6.65 секунд.

Кубик рубика: замовити краще

Купити кубик-рубик можна в різних варіаціях. Складність кожного залежить від числа елементів, що формують одну грань. Форма також може бути абсолютно різною. Наприклад, у нас в каталозі є механічна головоломка Smart Cube Mastermorphix. Це один великий елемент з чотирма гранями і таким же числом вершин. Складається він з маленьких тетраедрів, що обертаються на трьох осях.
Також пропонуємо захоплюючу новинку кубик рубика 4х4. Купити його в свою колекцію зобов'язаний кожен любитель даних головоломок! Шість граней, по чотири кубика на ребрі - зібрати «Помста Рубика» буде складно, тому необхідно буде запастися терпінням і часом.
Ну, і куди без класичної моделі ?! Купити кубик рубика 3х3 «Smart Cube», з оновленим механізмом рекомендуємо для щоденних тренувань. Він не створює шуму, клацань, що дратує в більш дешевих варіантах. Особливо доречний для початківців.
Можна кубик рубика замовити і в ще одному виконанні «Дзеркальний Кубик Рубіка». Його відмінність полягає не тільки в колірному оформленні (срібло, золото). Тим, хто вперше з ним познайомився, буде цікаво поміркувати над збір не кубиків, а різних за розміром прямокутників. Так! Саме ця відмінність зробить ваш результат незвичайним - кожен раз виходять абсолютно різні форми. Його складність досить висока.
А ось цікавий варіант для розвитку логіки дітей «Діно Куб». Він складається з восьми невеликих пірамід. Свою назву отримав завдяки зображенню на гранях динозавриків.
Крім описаних вище моделей, в наявності є ще кілька ускладнених - «Кубик Рубік 6х6», «Четверний гібрид», а також Мегамікс і кубик 7х7х7. Ми пропонуємо кубик рубика купити в асортименті. Вибирайте, грайте, розвивайтеся.

Докладніше→
Виробник