Сімейні ігри

Сімейні ігри

Дитячі сімейні ігри

Подружити сім'ю, згуртувати, об'єднати допоможе дружна сімейна гра для всіх, що живуть під одним дахом: дітей, батьків, бабусь і дідусів. Перші в житті дитячі сімейні ігри З двох років учите малюка складати цілісну картинку з частин. Починайте з пазлів Меміно, в яких всього два елементи.Завдання - знайти противагу.Наприклад,...

Дитячі сімейні ігри

Подружити сім'ю, згуртувати, об'єднати допоможе дружна сімейна гра для всіх, що живуть під одним дахом: дітей, батьків, бабусь і дідусів. Перші в житті дитячі сімейні ігри З двох років учите малюка складати цілісну картинку з частин. Починайте з пазлів Меміно, в яких всього два елементи.Завдання - знайти противагу.Наприклад, сумного кролику шукайте в пару веселого. Якщо дитя боїться темряви, спробуйте гру для всієї родини вдома Монстри в шафу. Спочатку все чудовиська розгулюють по ігровому полю. Гравці лякають їх іграшками, яких ті страшно бояться. Перелякані монстри ховаються в шафі, де їхні діти міцно закривають. Логічні для всієї родини Ігри на логіку тренують пам'ять, посидючість, уяву, стратегічне мислення, вміння концентрувати увагу, планувати, розраховувати ходи наперед.

У дитячій сімейної грі

У пошуках скарбів потрібно відшукати скрині з коштовностями, пройшовши заплутаний лабіринт. Очко отримує той, кому першим вдасться безпомилково підрахувати, скільки ящиків на картці. Найпростіша задача? А спробуйте-но порахувати на швидкість, дотримуючись всіх вигинів і пропускаючи недоступні скрині, помічені черепом. Тут не тільки логіка і хороша арифметика, тут просторове бачення - потрібно охопити картинку цілком. Сімейні гри в слова Опишіть слово, що не вимовляючи його і однокореневі, щоб партнери по команді відгадали. Описувати, показуйте жестами, мімікою, демонструйте емоції, пародіює знаменитостей. Доведеться проявити винахідливість, пригадати весь словниковий запас, підключити фантазію, уяву, імпровізацію. Від таких ігор для всієї сім'ї вдома не тільки веселощі (опису іншими словами часто смішні), але і користь (збагачується лексичний запас, розвивається риторика, комунікативні навички).

Ігри для всієї родини на швидкість

Традиційно правила в іграх на швидкість прості, так що ігровий процес максимально динамічний. Гравці швидко приймають рішення, демонструють спритність і кмітливість. З'ясувати, хто в домі найспритніший, допоможе дитяча сімейна гра Make n Break. За відведений відрізок часу потрібно побудувати побільше зображених на картках міні споруд. Захоплююча гра про пінгвінів, які повинні дістатися до вершини хиткого посеред шторму айсберга, розвиває сенсорику, дрібну моторику, винахідливість, здатність відпрацьовувати тактику. Спокійні ігри для всієї родини вдома Після активного дня, насиченого прогулянками, розслабляйтеся із заспокійливими дитячими сімейними іграми. Медитативна гра Індиго з захоплюючим кольором ігрового поля у вигляді хустки, розшитого таємничими візерунками, розслабить перед сном. Можливо, в дитині живе мандрівник? Тоді зробите з ним подорож по Європі в однойменній грі. Відвідайте якомога більше європейських міст. Добирайтеся туди поїздами, автобусами, велосипедом. Ці та інші сімейні ігри знайдете на BeSmart. Проводьте дозвілля з діточками. Радуйте їх незабутніми іграми.

Докладніше→
Кількість гравців