Настільні ігри

 • Ігри для малюків

  Перші усвідомлені гри для малюків

  Ось і пройшов той період, коли малюкові для щастя вистачало крутиться каруселі або брязкальця. Тепер він став глибше пізнавати світ, і йому пора розвивати не тільки рефлекси, але і інтелект. Ні-ні, не поспішайте діставати абетку і відкладіть рахунки, в 2-4 роки гри для малюків повинні бути цікавими, пізнавальними, і все ще привертають увагу.

  Ігри для самих маленьких: правила для батьків

  Деякі мами і тата так прагнуть зробити свою дитину особливим, що зовсім забувають, що навіть розвиваючі ігри для малюків повинні залишатися іграшками. Не варто перестаратися і намагатися виховати Ейнштейна, допоможіть здібностям чада проявитися, і він сам зможе вас здивувати.
  Коли у дитини щось не виходить з першого, другого, десятого разу, не панікуйте, не вішайте на нього ярлики «тупий», «відстає в розвитку». У кожного малюка свій темп, ігри для найменших якраз допомагають його прискорити. Поговоріть зі своїми батьками, нехай вони розкажуть, як мучилися, намагаючись вас навчити робити те ж саме.
  Іграшка, яка вам здається корисною і «правильної» для розвитку, не обов'язково сподобається вашому чаду. У нього можуть бути інші інтереси, сама річ може бути нудною і тьмяною. Вибирайте яскраві гри, орієнтуйтеся на те, що любить ваш малюк. Можливо у нього є кохана мультяшний персонаж, тоді доміно, кубики, пазли з його зображенням відразу привернуть увагу дитини.

  Які купити ігри для малюків?

  Згадайте своє дитинство. Які ігри були у вас? Незважаючи на те, що сьогоднішні дитячі ігри для малюків набагато різноманітніше, дещо виробники все ж запозичили з минулого, наприклад, доміно. Це проста, зрозуміла, весела і повчальна гра.
  Кожному учаснику дістається по 6-7 фішок. Перший хід за тим, у кого виявилася фішка з парними картинками. Далі в порядку черговості гравці викладають свої фішки так, щоб одне із зображень на картці збігалося з тим, що лежить на ігровому полі останнім. Якщо фішки з потрібною картинкою в учасника немає, він бере її в банку, а коли в банку картки закінчаться, пропускає хід.
  На дитячих фішках зазвичай зображуються фрукти, тварини, рослини, мультяшні герої. У нас в інтернет-магазині ви зможете знайти доміно «Сонечко», де фішки відрізняються за кольором. В доміно «Природа» на картинках виявилися різні представники фауни. Всі фішки упаковані в дерев'яну коробочку, яку зручно переносити з собою.
  Якщо ви хочете купити ігри для малюків, не менш цікавими для них стануть пазли. Одні грунтуються на тому, щоб зібрати воєдино картинку. До таких відноситься пазл «Тварини», де потрібно з окремих шматочків змайструвати зебру, слоника, орангутанга. В процесі гри розповідайте малюкові про тварин, зображених на пазлах.
  Інші потрібно зібрати тільки попарно. Так, в настільній грі «Протилежності», ви повинні навчити малюка розрізняти такі поняття, як товстий і тонкий, високо і низько, чистий і брудний. А потім з'єднати їх. Такий же принцип і у гри «Хто, де живе», тільки в ній потрібно правильно скласти тварина і місце його проживання.
  Пропонуємо купити розвиваючі ігри для малюків на нашому сайті. Настільні ігри на тренування пам'яті, розвиток кмітливості, вивчення форм, фігур, кольорів допоможуть дитині пізнавати цей світ весело.

 • Сімейні ігри

  Дитячі сімейні ігри

  Подружити сім'ю, згуртувати, об'єднати допоможе дружна сімейна гра для всіх, що живуть під одним дахом: дітей, батьків, бабусь і дідусів. Перші в житті дитячі сімейні ігри З двох років учите малюка складати цілісну картинку з частин. Починайте з пазлів Меміно, в яких всього два елементи.Завдання - знайти противагу.Наприклад, сумного кролику шукайте в пару веселого. Якщо дитя боїться темряви, спробуйте гру для всієї родини вдома Монстри в шафу. Спочатку все чудовиська розгулюють по ігровому полю. Гравці лякають їх іграшками, яких ті страшно бояться. Перелякані монстри ховаються в шафі, де їхні діти міцно закривають. Логічні для всієї родини Ігри на логіку тренують пам'ять, посидючість, уяву, стратегічне мислення, вміння концентрувати увагу, планувати, розраховувати ходи наперед.

  У дитячій сімейної грі

  У пошуках скарбів потрібно відшукати скрині з коштовностями, пройшовши заплутаний лабіринт. Очко отримує той, кому першим вдасться безпомилково підрахувати, скільки ящиків на картці. Найпростіша задача? А спробуйте-но порахувати на швидкість, дотримуючись всіх вигинів і пропускаючи недоступні скрині, помічені черепом. Тут не тільки логіка і хороша арифметика, тут просторове бачення - потрібно охопити картинку цілком. Сімейні гри в слова Опишіть слово, що не вимовляючи його і однокореневі, щоб партнери по команді відгадали. Описувати, показуйте жестами, мімікою, демонструйте емоції, пародіює знаменитостей. Доведеться проявити винахідливість, пригадати весь словниковий запас, підключити фантазію, уяву, імпровізацію. Від таких ігор для всієї сім'ї вдома не тільки веселощі (опису іншими словами часто смішні), але і користь (збагачується лексичний запас, розвивається риторика, комунікативні навички).

  Ігри для всієї родини на швидкість

  Традиційно правила в іграх на швидкість прості, так що ігровий процес максимально динамічний. Гравці швидко приймають рішення, демонструють спритність і кмітливість. З'ясувати, хто в домі найспритніший, допоможе дитяча сімейна гра Make n Break. За відведений відрізок часу потрібно побудувати побільше зображених на картках міні споруд. Захоплююча гра про пінгвінів, які повинні дістатися до вершини хиткого посеред шторму айсберга, розвиває сенсорику, дрібну моторику, винахідливість, здатність відпрацьовувати тактику. Спокійні ігри для всієї родини вдома Після активного дня, насиченого прогулянками, розслабляйтеся із заспокійливими дитячими сімейними іграми. Медитативна гра Індиго з захоплюючим кольором ігрового поля у вигляді хустки, розшитого таємничими візерунками, розслабить перед сном. Можливо, в дитині живе мандрівник? Тоді зробите з ним подорож по Європі в однойменній грі. Відвідайте якомога більше європейських міст. Добирайтеся туди поїздами, автобусами, велосипедом. Ці та інші сімейні ігри знайдете на BeSmart. Проводьте дозвілля з діточками. Радуйте їх незабутніми іграми.

 • Ігри для одного гравця

  Ігри для одного гравця

  Ігри для одного гравця належать до категорії, що включає різноманітні набори з невеликим числом предметів. Їх можна розмістити в будь-якому зручному місці - на столі, ліжка, підлозі і навіть в руках. Вони допомагають розвивати в дитині здібності до творчості, логічне і абстрактне мислення, а також з їх допомогою маленький чоловічок вивчає навколишній світ.

  Чому варто купувати дитині гри на одного гравця?

  Багато батьків бажають знайти іграшку, призначену для самостійного вивчення дитиною і відповідну її віку. І правильно, адже ігри на одного гравця спрямовані на вирішення тих труднощів, які перед ним виникають, граючи він вчитися досягати мети. Оскільки стоїть завдання зацікавити дитину, важливо, щоб ці ігри були легкими, невимушеними, і звичайно ж, з яскравим дизайном. Чому? Доведено, що вони обов'язково будуть сприяти поліпшенню пам'яті, швидкості мислення, навчать концентруватися. Також важливо і те, що вони займають дитини на деякий час, і у батьків з'являється час на себе або домашні справи.
  Для правильного формування особистості, педагоги і психологи настійно радять купувати дитячі ігри. Причому, робити це відповідно до віку. Наприклад, дітям до 3-х років необхідно приділити увагу розвитку слуху, очей, моторики, а вже увагу старших слід акцентувати на стимулюванні мозкової діяльності (пам'яті, мислення).

  Дитячі ігри на одного: різновиди

  Перевага сучасних дитячих ігор на одного - всебічний розвиток. За допомогою одних дитині прищеплюють уважність, посидючість, інші відкривають в ньому акторський талант, тренують пам'ять і допомагають вивчити мову. Наприклад, у нас ви зможете купити магнітний лабіринт «Черепаха», в якому по доріжках перекочуються різнокольорові кульки. Ця гра захопить дитину, подарує йому масу позитивних вражень. Включена до складу ручка-магніт допоможе перемістити кульки в порожні будиночки.
  А такі ігри на одного для хлопчика, як «Цеглинки», «Вантажівки» або «Аеропорт» розвивають уяву, генерують в голові творчі ідеї. За допомогою неймовірно цікавих ігор-головоломок мозок тренується, вчиться вирішувати нестандартні завдання, шукати кілька варіантів виходу. У нашому інтернет-магазині батьки можуть купити гри для одного гравця і дівчаткам. З новинок пропонуємо звернути увагу на «Знайди схожість Аліси» французького виробника Djeco. Дана гра входить в логічну серію і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей. Асортимент у нас різний, тому вибирайте і купуйте.

  Як вибирати гри на 1?

  До вибору гри на 1 варто підходити серйозно, оскільки кожна дитина унікальний. Якщо мама або тато сумніваються і не знають, яку гру віддати перевагу, консультанти магазину спеціально виділили їх в окремий розділ. А прикладена короткий опис допоможе визначити корисність тієї чи іншої покупки за віком. Перед тим як купити гри на одного гравця, вивчіть інтереси і потреби свого малюка, залучіть його до вибору.

 • Ігри для веселих компаній

  Ігри для вечірок

  Чому батьки прагнуть влаштувати групові дитячі ігри на свято?

  Тому що реальні (НЕ онлайн) ігрові розваги об'єднують і розвивають комплексно. Деякі ігри для дитячих вечірок допомагають вивчити цифри, букви, навчиться рахувати. вони:  покращують пам'ять, логіку, риторику;  підвищують інтелект, сенсорні і комунікативні здібності;  розвивають просторове мислення.

  А що якщо зробити дитячі настільні ігри щоденними?

  Тоді вирішиться питання, чим зайняти дитини або дітей, щоб і весело, і корисно. Дитячі настільні ігри для найменших Радимо частіше розважатися іграми для вечірок. Якщо у дитини немає компанії, пограйте з ним самі. Трирічним малюкам сподобається дитяче доміно з кумедними картинками овочів і фруктів замість похмурих чорних крапок. Діти запам'ятають корисні фрукти і овочі, навчаться концентруватися і швидко приймати логічні рішення.

  Цікавлять дитячі ігри на свято, де більшість гостей - учні початкових класів?

  Вибирайте гри Дженга або Дженга Бум. У традиційній Дженга гравці просто споруджують вежу з дерев'яних брусків, а потім спритно витягують по бруска і ставлять на вершину. У Дженга Бум цокає зворотний відлік, по завершенні якого лунає вибух, і вежа розлітається на друзки. Це додає азарту і хвилювання. Серед популярних ігор для вечірок і на кожен день ті, де треба розгадувати слова. гравець бачить на картці слово і описує, не називаючи його, інші відгадують. Тим самим діти збагачують словниковий запас і тренують комунікативні навички. Класичні гри для дитячих вечірок

  Хочете, щоб захоплюючі ігри для дітей на день народження Вашої дитини запам'ятала вся компанія?

  Запропонуйте пограти в Манчкин. Веселощі і дзвінкий дитячий сміх гарантуємо. Навряд чи, Вілл Тернер з Летючого Голландця знав, що гра, за допомогою якої він намагався виманити у Дейві Джонса ключик від заповітного скрині з серцем, стане грою для дитячих вечірок. Пригадуєте «Скриня Мерця»? Гра Блеф напружує пам'ять, включає логіку, запускає в дію механізм, який тренує у підлітка здатність приймати правильні рішення і трішки блефувати, коли цього вимагають обставини. Старшокласники і студенти віддають перевагу більш дорослі ігри для вечірок. Вони в захваті від Скелетів в шафі і Зеленого дона. У першій грі доведеться розгадувати таємниці партнерів, в іншій - виконувати далеко не дитячі бажання старого дона, щоб незабаром зайняти його місце. Влаштуйте дитяче свято вдома Даруйте дітям емоції. Купіть захоплюючу гру для вечірок і організуйте незабутню сімейну party вдома. Монополія - ​​дитяча гра на свято (і не тільки), яка навчить Ваші чада азам бізнесу. нехай вони потренуються купувати, продавати, здавати нерухомість в оренду зараз, щоб у дорослому віці укладати реальні угоди. Якщо гри для дітей на день народження приводять хлопців в захват, влаштовуйте дитячі свята будинки, не чекаючи настільки рідкісного приводу. Купуйте гри для вечірок тут. Подаруйте дітям щастя.

 • Ігри стратегії

  Ігри стратегії для дітей

  Неуважність сучасних дітей вражає. Вони миттєво перемикаються між активностями, відразу забуваючи про те, чим займалися хвилину назад. Як натренувати дитини фокусуватися на одному завданню? Як навчити його доводити розпочату справу до кінця, перш ніж переходити до іншого заняття? На думку психологів, найкращим тренажером послужать гри на концентрацію уваги. діти відкривають коробочку, вивчають правила, розкладають на полі картки, фішки, фігурки і занурюються в незвіданий світ логічних ігор для дітей. Граючи, діти вчаться рахувати, планувати, передбачати ходи суперника. Розвивається логіка, пам'ять, просторове мислення, дрібна й велика моторика, комунікативні навички, ази фінансової грамотності. Але головне - гри стратегії для дітей підкажуть маленькій людині, що для досягнення мети варто на ній зосередитися. Хапаючись за десять справ відразу, людина толком нічого не зробить - ось головний урок, який підносять гри на концентрацію уваги. Економічні настільні стратегії Торгуйте нерухомістю, здавайте в оренду, будуйте нові об'єкти і отримуйте з них прибуток. Гра стратегія для дітей Капіталіст вчить підприємництва з молодих років. проявляйте гнучкість на ринку зараз, щоб років через 10-20 сколотити реальний капітал.

  А може серце Вашої дитини більше лежить до футболу?

  Тоді купите йому Футбольний магнат. Щоб перемогти, потрібно стати власником найбільшої кількості топових футбольних клубів, укласти контракти з зірками світового футболу і створити сильну команду. Для посидючих рекомендуємо гру на концентрацію уваги Каркассон. будуйте історичні міста і передмістя. Ставте на полях селян, в містах лицарів, в монастирях монахів, на дорогу розбійників.

  Ігри стратегії для дітей в форматі ферми

  Вивчити домашніх тварин допоможе жабеня Фроггі - герой однойменної гри на концентрацію уваги. Він містить ферму і любить кожного її мешканця. Однак жаби - кращі друзі фрог, тому він стрибне до гравця, який першим витягне зображення жаби. Настільна стратегія Суперфермер присвятить у всі нюанси фермерського бізнесу. розводь кроликів, годуй свиней, паси рогата худоба і коней, торгуй продуктами тваринництва і самими тваринами на ринку. Але будь насторожі. Хитрі лисиці і злі вовки так і норовлять поцупити і зжерти беззахисне тварина з твоєї ферми. Тому придбай вірними собаками. Ігри логічні для дітей з використанням кульок і кубиків Набридли хрестики-нулики? Спробуйте Пентаго. Принцип схожий, тільки чверть ігрового поля можна повертати, що перевертає гру з ніг на голову. непередбачуваність поворотів виключає можливість виробити універсальну переможну стратегію. Напружуйте логіку і увагу з інтелектуальною грою стратегією для дітей Ріоміно. Освоюйте різні ігрові поля та поступово підвищуйте рівень складності. Купуйте розвиваючі настільні ігри стратегії для дітей у нас, щоб заздалегідь підготувати їх до викликів дорослому житті.

 • Ігри в слова

  Ігри в слова

  Хочете, щоб веселощі дитячої та підліткової компанії приносило максимум користі? Купіть настільну гру в слова, бажано з картинками і можливістю придумувати додаткові розваги. Ваші діти навчаться висловлювати думки, вступати неординарно, мислити багатогранно, а їхні друзі будуть розходитися тільки після дзвінка батьків. Ви ж зможете продовжувати грати всією сім'єю.

  Принцип гри в слова

  Ключове правило всіх ігор в слова для дітей - пояснити слово, не називаючи його. Чим зрозуміліше підказки, тим швидше партнери слово отгадают і наблизять команду до перемоги. В описі згадуйте синоніми, антоніми, тільки не однокореневі слова. Пишіть пальцем в повітрі, підключайте міміку, жести, копіюйте руху. У грі Алиас Паті, наприклад, доведеться складати цікаві та кумедні історії. Як правило, настільна гра в слова комплектується картками, які учасники гри по черзі (або за іншим принципом) витягають. У традиційних версіях на картки нанесені слова, які потрібно вгадувати. У більш просунутих різновидах зустрічаються зображення предметів, емоцій, знаменитостей. Перемагає команда, відгадати більшу кількість слів.

  Чим корисні ігри в слова

  Користь колосальна! Виділяємо головні плюси:

  • Збільшуємо словниковий запас. Пригадуються все слова, які хоч чимось пов'язані з тим, що ховається під карткою. Мова про синоніми, антоніми, лексичних одиницях, часто використовуваних в описі загаданого слова.

  • Розвиваємо навик комунікації Все словеса, що прийшли в голову, зв'язуються в послідовні і логічні висловлювання. Так що ігри в слова для дітей виховують майбутніх ораторів і майстрів риторичного мистецтва.

  • Включаємо уяву, фантазію, імпровізацію. Успіх залежить від швидкості роботи соображалкі, тому гравці похапцем шукають в голові асоціації, імпровізують, грають словами. Регулярна практика розвиває уяву, фантазію, здатність викручуватися з будь-яких ситуацій.

  • Вивчаємо три мови

  Якщо говорити про гру «Що до чого?», То тут кожне слово написано українською, російською та англійською і супроводжується наочною ілюстрацією. Дитина не тільки грає в слова, але ще запам'ятовує його переклад на два інші мови. Плюс, кожне слово прив'язане до образу, що полегшує запам'ятовування і дозволяє гратися навіть малюкам, які не вміють читати.

  Гра в слова - весела розвага

  Настільна гра в слова зрадить гучній вечірці сенсу і примножить веселощі в рази. Уявіть, що слова доведеться пояснювати, граючи на уявному барабані під шалені оплески партнерів, або зображуючи перелякану мавпу, або пародіюючи відому особистість. Слідкуйте за животом, щоб не порвався від сміху! Думаєте, ігри в слова для дітей дорослим нецікаві? Спробуйте битися з молодшими опонентами. Перемога буде нелегкою, якщо взагалі вона буде. Проживіть дитинство разом зі своїми дітьми! Сидіть для них найбільш близькі людьми назавжди.

 • Ігри для пам'яті

  Ігри для пам'яті: веселе розвиток

  Важливу роль у вихованні займає розвиток пам'яті у дітей.

  Найлегше робити це через гру. Причому, чим цікавіше вона буде, тим простіше цей процес для вашого чада і вас. На щастя, виробники іграшок придумали масу способів зробити це заняття захоплюючим.

  Ігри для пам'яті без іграшок

  Щоб розвивати пам'ять малюка зовсім не обов'язково використовувати зайві предмети, просто говорите з ним. Чітко називайте предмети, які його оточують: червоний диван, жовте листя, велика чашка, маленький стілець. Природні здібності малюка дозволять йому все це запам'ятовувати, а пізніше відтворювати. Також допоможуть прості ігри для пам'яті, наприклад, називайте тварина і що воно говорить. Кішечка говорить «мяу», корівка каже «му», курочка каже «ко-ко». Запитуйте у малюка, що говорить кішечка, і він з часом буде намагатися відповідати вам то, чого ви його навчили.
  Якщо ви хочете урізноманітнити гру, можна придбати килимок із зображеннями тварин, і показувати, як вони виглядають. Також існують інтерактивні плакати, при натисканні на тварину, воно видає певний звук.
  Розвивати пам'ять можна і з користю, наприклад, покажіть малюкові, де і які іграшки або речі повинні лежати. Після того як він ними пограється, попросіть його все повернути на свої місця. Не називайте це прибиранням, нехай це теж буде частина гри. Похваліть малюка, якщо він впорався з усім вірно.

  Ігри на поліпшення пам'яті для дітей постарше

  З віком, коли діти почнуть розмовляти, їм потрібно розширювати свій словниковий запас, і тут зайва пам'ять не завадить. Ігри на поліпшення пам'яті бувають різними, однією з найпопулярніших і простих є Мемо.
  Її суть полягає в тому, що на ігровому полі розміщуються фішки картинками вниз. Гравцям потрібно по черзі відкривати картинки, складаючи пари. У нас в асортименті є гра «Світ ведмедики» з 27 парами картинок. Інший вид Мемо - «Іграшки». Малюкам пропонується запам'ятати предмети на картинках, а потім назвати їх. Гра «Монстри в шафу» не тільки розвине пам'ять, але і навчить хлопців не боятися монстрів, адже їх легко можна перемогти за допомогою підручних засобів, зображених на картинках.
  Можна купити гри для пам'яті, щоб навчити дитину чимось конкретним, наприклад, розуміти і запам'ятовувати час. Для цього в нашому інтернет-магазині є настільна гра «Давайте вивчати час». Для кращого запам'ятовування кольорів підійде гра «Веселка».

  Ігри для розвитку мозку: виховати генія

  Пам'ять - не єдиний навик, який знадобиться дитині, вона може допомогти йому в придбанні та інших не менш корисних якостей. У нас для цього є гри для розвитку мозку Thinkers:
  • "Логічне мислення";
  • "Уява";
  • «Просторове мислення»;
  • «Гумор»;
  • «Алгоритми».
  Малюк перетвориться в стратега, лідера, проявить свій творчий потенціал. Вам просто необхідно купити гри на поліпшення пам'яті і допомогти дитині в них розібратися. Покажіть, що розвиватися - це весело.