Код товару:
Ш23178

Hobby World Свинтус - Правила етикету 1059

198 грн

Замовити в 1 клік

Менеджер зв'яжеться з Вами, уточнить деталі

Роздрібна ціна. Ціну та наявність товару по телефону в обраному Вами магазині.

Характеристики

Стать універсальний
Кількість гравців 2 і більше
Вік в) від 5 років

Інформація

Перед вами розширена версія карткового бестселера «Свинтус»! Крім повного набору карт з оригіналу, в гру додані нові 12 карт «Зміїних манер»!

Завдання ж гри зовсім не змінилася, вам як і раніше потрібно позбутися від усіх своїх карт швидше за суперників. Але зробити це стало ще складніше!

Свинська бюрократія здатна кого завгодно звести з розуму нескінченними картами приписів. І, звичайно, потрібно завжди бути напоготові!

Зміїні карти етикету дозволять гравцям карати один одного буквально за що завгодно! Тепер вам доведеться стежити не тільки за картами, а й за своєю мовою, жестами і навіть поглядами ...

Мета гри

Переможцем в партії стає той гравець, хто першим позбудеться від всіх карт. Він отримує за цей раунд рівно стільки очок, скільки карт залишилося на руках у всіх його супротивників.

Партія триває до тих пір, поки один з гравців не набере 30 або більше очок за сумою всіх зіграних раундів. Він і стане переможцем в грі!

Як грати?

Базові правила не змінилися, зате додалися нові! Карти «Зміїний манірних» можна зіграти двома способами: розіграти, як звичайну карту з номіналом і загадати колір, але другий спосіб набагато цікавіше - карту можна зіграти позачергово в той момент, коли хтось із суперників робить запропоноване картою дію, а ви віддаєте разом з картою дві додаткові. Карти типу «Шінкогніто» або «Шмотрун» подарують вам силу-силенну нових відчуттів від гри!

Комплектація

 • 114 карт
 • Правила
 • Розмір карт 63х89 мм
: > > > Hobby World Свинтус - Правила етикету 1059

Схожі товари

Переглянуті товари

 • Безкоштовна доставка
  Нова Пошта

  Не платіть за доставку -
  при замовлені від 500 гривень

 • Оплата
  по факту

  Платіть за ваші товари в
  момент отримання

 • Захист
  покупця

  Ваші покупки під нашим захистом з моменту
  замовлення до отримання

 • Гарантія
  повернення

  100% відшкодування вартості по товарах, де
  можливе повернення