Код товару:
Ш4059

FINART Smart Solutions Thinkers - Обчислення (06011)

177 грн

Замовити в 1 клік

Менеджер зв'яжеться з Вами, уточнить деталі

Роздрібна ціна. Ціну та наявність товару по телефону в обраному Вами магазині.

Характеристики

Стать універсальний
Кількість гравців 2 і більше
Вік в) від 5 років
Розвиває основний навик Логіка
Розвиває другорядний навик Читання - Лічба

Інформація

Гра "Thinkers" - це інтелектуальний тренажер, який допоможе Вам істотно просунутися у вирішенні складних інтелектуальних завдань і випередити своїх однолітків за рівнем розвитку.

Інтелектуальна гра "Thinkers" для дітей від 6 до 9 років допомагає дитині стати:

    Лідером, здатним захоплювати за собою людей своїми креативними, геніальними ідеями;
    Вченим-дослідником, який намагається проникнути в суть проблеми і використовує для цього нешаблонне мислення;
    Бізнесменом, успіх якого базується на ефективному і швидкому прийнятті правильних бізнес-рішень;
    Топ-менеджером, завдання якого розвивати ввірений йому бізнес шляхом безперервного пошуку і впровадження інновацій, що відрізняють його від конкурентів;
    Політиком, який швидко орієнтується в хитросплетінні людських відносин і будує на основі причинно-наслідкових зв'язків і взаємин між людьми власну стратегію.

Використання інтелектуального тренажера "Thinkers" для дітей допоможе дитині не тільки істотно просунутися у вирішенні складних інтелектуальних завдань, а й дозволить суттєво випереджати своїх однолітків за рівнем інтелектуального розвитку.

Гра підготує дитину до прийняття швидких і ефективних рішень у дорослому житті, підвищить її конкурентоспроможність у розвитку власної ділової кар'єри. Гра "Thinkers", крім того, дозволить дорослим приємно і цікаво провести час із дитиною.

Опис інтелектуальної гри "Thinkers" для дітей від 6 до 9 років:

6-9 років - це особливо важливий час в житті кожної дитини. Починаючи з шести років і до досягнення дев'ятирічного віку, формується характер дитини, розробляється система цінностей і формуються можливі подальші життєві сценарії.

Саме в цей час батьки свідомо чи підсвідомо впливають на подальше життя дитини. Дослідження сучасної психології показали, що в цьому віці батьки своїми діями, висловлюваннями, оціночними судженнями формують майбутній шлях розвитку дитини.

Говорячи дитині "ти - лідер", ми формуємо майбутнього Лідера, кажучи "ти - невдаха", ми гарантовано програмуємо Невдаху. Наші діти залишаться такими надалі на все життя.

Лідер, зазнавши поразки, і далі залишиться лідером, якому тимчасово не пощастило. Невдаха, якому пощастило, все одно залишиться невдахою, якому ненадовго посміхнулася удача.

Тому саме в цьому віці важливо зародити, виявити і зрозуміти природні задатки дитини, сформувати у неї непереборне бажання самостійно відкривати світ і докопуватися до істини.

У цей період важливо сформувати в дитині допитливий розум, розвинути критичне мислення і здатність долати тимчасові перешкоди. Ставлячи дитині завдання і допомагаючи їй долати перешкоди, ми не тільки розвиваємо інтелект дитини, ми формуємо в ній майбутню здатність протистояти життєвим перешкодам і негараздам.

В основу гри "Thinkers" закладена унікальна технологія, заснована на системі вправ, які розвивають аналітичні здібності та інтелект, а не тільки інформують про більш-менш відомі і популярні факти з життя людства.

Аналітичні здібності та інтелект особливо важливі на сучасному етапі розвитку людства, тому що нашим дітям доведеться в майбутньому конкурувати зі своїми однолітками з Китаю та інших азіатських країн. Така конкуренція буде відбуватися в сфері аналітики, інтелекту і креативу, а не по знанню безлічі розрізнених і часто непотрібних в подальшому житті фактів, які легко можуть бути знайдені в Інтернеті, за допомогою будь-якої пошукової системи.

Завдання цього випуску описують найпростіші моделі і вчать дитину робити самостійні логічні висновки, встановлювати найпростіші причинно-наслідкові механізми. Для вирішення завдань, включених в гру, необхідно, щоб Ваша дитина спробувала знайти відповідь самостійно. В процесі вирішення цих завдань вона вчиться мислити послідовно і ефективно, набуваючи при цьому особливі інтелектуальні здібності.

Комплектація гри

1. Картки з завданнями і відповідями на звороті: 100 карток.
2. Керівництво з використання завдань "Правила гри" (ця інструкція) - 1 екз.
3. Коробка - 1 шт.

Малюнки - Галини Бойчук

Розміри: 14,1х9,9х2,5 см

: > > > FINART Smart Solutions Thinkers - Обчислення (06011)

Схожі товари

Переглянуті товари

 • Безкоштовна доставка
  Нова Пошта

  Не платіть за доставку -
  при замовлені від 500 гривень

 • Оплата
  по факту

  Платіть за ваші товари в
  момент отримання

 • Захист
  покупця

  Ваші покупки під нашим захистом з моменту
  замовлення до отримання

 • Гарантія
  повернення

  100% відшкодування вартості по товарах, де
  можливе повернення