0
Избранное
Вы отложили -- сумму ----
-------
Корзина
В корзине ----- сумму ----
Каталог товаров

Пользовательское соглашение

На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, використання в маркетингових та рекламних цілях, здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі для прийняття рішення про можливість кредитування.

Погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. В тому числі, на перевірку наданої інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з’ясування даної інформації третім особам, під якими розумію: банки, фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного, електронного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи. Засвідчую, що повідомлений(а) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані.

З метою покращення якості обслуговування Користувачів адміністрація інтернет магазину має право здійснювати запис телефонних розмов із Користувачами, на що Користувачі надають свою безумовну згоду, реєструючись на сайті.

Обратный звонок
Корзина ---- сумму ---
Продолжить покупки
Быстрый заказ
Всего ----
Оформить заказ
Вход в личный кабинет
Войти как пользователь Зарегистрируйтесь, если у Вас еще нет учетной записи
Сбросить пароль
Сообщение отправлено!
Регистрация
Регистрация успешна. На Ваш email отправлено письмо c подтверждением
Уверены, что хотите удалить?
Уверены, что хотите удалить?
Ой-ой-ой!